24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Gardırop Savaşları adlı program, sabah kuşağının vazgeçilmez moda yarışması programları arasında yer almaktadır. Geniş bir kitleye hitap edebilmeyi başaran Gardırop Savaşları, hafta içi her gün 12:45’te Fox TV ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır.

Programın jüri üyeleri arasında Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav yer almaktadır. Gardırop Savaşları yarışmasının büyük ödülü ise tam olarak 100.000 TL’dir. Yarışmada 5 adet yarışmacı yer almaktadır. Her gün farklı bir konsept belirlenirken aynı zamanda yarışmacılara verilen bütçe ile toplam 2 saat içerisinde İstanbul’un farklı semtlerinde kendilerine uygun alışveriş ve kombinler yapmaları talep edilmektedir.

İlgi çekici yarışmacıları ve büyük ödülü ile dikkat çeken Gardırop savaşları sabah ve gündüz kuşağını takip etmekten hoşlananların takip ettiği bir yarışma programıdır. Programın herhangi bir çağrı merkezi veya iletişim numarası bulunmamaktadır. Fakat programın resmi internet sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurabilir ve yarışmaya katılmak için şansınızı deneyebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!