Garanti Borç Bilgilendirme Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

11 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Garanti Bankası’nın kredi kartı ve kredi borçlarını bir süredir ödemeyenler için kurduğu yeni servisin adı Garanti Borç Bilgilendirme servisidir. Ekstrelerin son ödeme tarihinden 20 gün sonra Garanti Bankası Borç Bilgilendirme servisi sizlere telefon ile bilgilendirme yapar. Bilgilendirmeler aynı zamanda telefonunuza gelen kısa mesajlar yolu ile de yapılır.

Ödemeniz gereken tutarı söz verdiğiniz tarihe kadar ödemezseniz müşteri kimliğiniz inceleme altına alınır. Kredi notunuz da bu durum sonrasında düşmeye başlar. Kredi notunuzun düşmeye başlaması aynı zamanda diğer bankalar ile olan ilişkilerinizde de kötü bir etkiye yol açar.

Garanti Bankası Borç Bilgilendirme servisinin 0212 410 90 00 numaralı çağrı merkezini arayarak mevcut borç durumunuz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ödemeniz için ek süre talep etmek istiyorsanız veya hatalı bir şekilde sizden borcunuzu ödemeniz isteniyorsa aynı numarayı arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz.


Garanti Borç Bilgilendirme Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Garanti Borç Bilgilendirme servisi hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Aradığınız gibi alanında bilgili olan kişiler ile iletişime geçiyorsunuz. Ancak biraz hatta beklemeniz gerekebiliyor bu durum da yoğunluk kaynaklıdır sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir