Fuse Tea, kısa süre içerisinde pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başaran içecekler arasında yer almaktadır. Soğuk çay kategorisinde yer alan bu içecek, toplumumuz tarafından kabul edilen ve beğenilerek tüketilen bir içecektir. Coca Cola tarafından piyasaya sunulan Fuse Tea, ilk kez 2012 yılında ortaya çıkmıştır.

Piyasaya girdiği ilk günden beri yoğun bir ilgi gören Fuse Tea soğuk çay çeşitleri arasında şeftali, limon ve karpuz gibi farklı aromalara sahip olan içecek çeşitleri yer almaktadır. Özel içeriğinden dolayı son derece sağlıklı bir içecek olmayı başaran Fuse Tea, koruyucu ve renklendirici ürünleri içermemektedir.

Fuse Tea, dünyaca ünlü Coca Cola markası güvencesiyle sahip olabileceğiniz lezzetli bir şekilde tüketebileceğiniz bir içecektir. Her yaştan kişiye hitap etmeyi başaran ve farklı damak zevklerine hitap edebilen Fuse Tea aynı zamanda ekonomik fiyatlarıyla da milyonlarca kişinin beğenisini toplamıştır.

Fuse Tea’nin çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Fuse Tea çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Marka ile ilgili yaşadığınız sorunları paylaşabileceğiniz çağrı merkezine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Fuse Tea çağrı merkezine bağlanmak için 0850 201 30 65 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!