30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Franke Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0262 644 65 95

İsviçre markası olarak tanınan ve dünya çapında büyük bir marka olmasıyla beraber Türkiye’de de çok iyi ürünleriyle beraber hizmet sunan bir markadır. 10 bini aşkın çalışanıyla beraber 68’den fazla ülkede hizmet veren marka, 1911 yılında kurulmuştur.

Franke, günümüz şartlarında 1911 yılından bu yana uzmanlı kalanı olarak sağladığı paslanmaz çelik alanında 1 numaradır. Herman Franke tarafından kurulan bu markanın bugünlere gelmesinin en büyük sebebi, başarısıdır. 1930’lu yıllardan bu yana fırın kapakları, çeşitli çatı pencereleri, çeşitli mutfak sistemleri üretmesiyle bilinmektedir.

Evyelerden ocaklara, mutfak tipi fırınlardan çöp sistemlerine, klima, buzdolabı, bulaşık makineleri gibi birçok ürün kadar mutfak aksesuarlarına kadar çok yönlü ve çok çeşitli üretimleri bulunmaktadır. Franke ürünleriyle beraber Türkiye’de ankastre alanında birçok açıdan bir numaralı marka olmayı başarmış, geniş ürün yelpazesi ile beraber talepleri karşılayan bir marka olarak bilinmiştir.

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Franke Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0262 644 65 95

2002 yılından beri yaptığı çalışmalarıyla beraber, kalitesi markasının daha da duyurulmasını sağlamıştır. Başarılarıyla beraber yaklaşık 2 kat büyüme daha kazanmış bir marka olan Franke firmasıyla ilgili satın aldığınız ürünler noktasında Franke müşteri hizmetlerini arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Dünya çapında bilinen bir markanın günümüz şartlarında Türkiye’de de böylesine hizmet ve destek veriyor olması sayesinde, gerçekten de müşteri taleplerinin karşılığını veriyor olması müşterilerini memnun eden bir konu olmaktadır.

Türkiye’de faaliyet gösteren bu firma, sunduğu ürünleriyle ilgili ayrıca detaylı hizmetlerde vermektedir. İsviçre merkezli olan markanın Türkiye’de verdiği hizmetleriyle beraber tüm soru ve sorunlarınıza her zaman yanıt bulacağınız telefon numarası sayesinde dilediğiniz her zaman arayıp görüşebilir; görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Franke müşteri hizmetleri telefon numarası sayfamızda yer aldığı gibidir. Siz de şikâyet ya da önerileriniz hakkında görüşme yapmak için dahili numaraları tuşlayarak ya da satış öncesi, satış sonrası durumlarla ilgili sorunlarınızı paylaşmak adına görüşmelerinizi Franke çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz. Franke iletişim numarası hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ayrıca Franke müşteri temsilcisine internet sitesi üzerinden de ulaşmak mümkündür. Bunun için https://www.franke.com/tr/tr/ks/destek/musteri-hizmetleri.html bu adrese tıklamanız ve iletişim forumunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Franke İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

FRANKE Twitter

FRANKE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!