24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

2008 yılında Türk tarafından kurulan Fizy’nin yöneticiliği Turkcell tarafından üstlenmiştir. Fizy, müzik portalı servisi olarak kullanabileceğiniz bir servistir. Dünya genelinde 30’dan fazla ülkede aktif bir şekilde kullanılan Fizy, tamamen Türkler tarafından geliştirilen bir uygulamadır.

Müzik sitesi olarak kurulan ancak akıllı telefonların gelişmesi ile birlikte müzik uygulaması haline gelen Fizy, Farklı kategoride yüz binlerce sanatçı tarafından onaylanmış bir platformdur. Milyonlarca şarkının yer aldığı Fizy uygulaması, yeni çıkan albümleri de kendi içerisinde barındırmaktadır.

Çevrimiçi müzik uygulamaları arasında yer alan Fizy üzerinden müzik keşfedebilmek ve sevdiğiniz müzikleri dinleyebilmeniz için internet bağlantısına sahip olmanız gerekir. Fizy’e ait olan bir çağrı merkezi telefon numarası ise bulunmamaktadır.

Fizy ile yaşadığınız sorunlar ya da görüş bildirimleriniz için Fizy’nin iletişim formunu online olarak doldurmanız yeterlidir. İletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra soru veya sorunlarınızı hızlı bir şekilde Fizy yetkililerine bildirerek geri dönüş alabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!