24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Findeks, Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. tarafından kurulmuş bir finansal hizmet platformudur. Findeks, bir bankaya yaptığınız kredi veya kredi kartı başvurusunda finansal olarak hal ve hareketlerinizin değerlendirilmesiyle not veren bir yapıya sahiptir. Bu durum kredi notu olarak da adlandırılmaktadır. Findeks, finansal olarak sizin aynanızdır denilebilir.

Findeks vasıtasıyla bankalardaki ve diğer alışveriş yapabileceğiniz yerlerdeki kredi limitinizi, kredi notunuzu ve ödeme düzeninizi kontrol altında tutabilirsiniz. Finansal olarak ne durumda olduğunuzun kontrolünü de Findeks sayesinde sağlayabilirsiniz.

Kredi notu hesaplama ve limiti öğrenme gibi işlemleri Findeks sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Findeks’ten finansal bilgilerinizi de öğrenebilirsiniz. Bunun için ek bir ücret ödemenize de gerek yoktur.

Müşteri hizmetleri numarası da olan Findeks’in çağrı merkezine bağlanarak müşteri hizmetlerine sistem ile ilgili istek, öneri, şikayet ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 444 45 52 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre sizlere kısa bir süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Kullanıcılardan gelen geri dönüşleri başarılı bir şekilde değerlendiren Findeks çağrı merkeziyle aklınıza takılan tüm soruları müşteri temsilcilerine sorabilirsiniz.