Filli Boya Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

17 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Filli Boya markası, Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş tarafından 1993 yılında dünyanın en ünlü boya markası olan Caparol ile yapılan anlaşmadan sonra kurulmuştur. Filli Boya, Avrupa’nın boya konusunda en yenilikçi davranan ve kaliteli boyalarını üreten markaları arasındadır. 2001 yılından beri ülkemizde bu sektörde lider konumda yer alan marka farklı ürünlere kendi ürün yelpazesinde yer vermektedir.

Ürettiği kaliteli boyalar ile bütün müşterilerinin dikkatini çeken ve beğenisini kazanan Filli Boya yapı kimyasalları, mobilya boyaları, ve sanayi boyaları ile birlikte inşaat boyalarını da üretmektedir. Filli Boya markasına ulaşabileceğiniz 444 numaralı bir çağrı merkezi de bulunmaktadır.

444 1 222 numarasını tuşlayarak Filli Boya’nın ürün grupları ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir veya dilerseniz size en yakın olan satış noktasını da öğrenebilirsiniz. Ürün ve hizmetler ile ilgili istek, soru, öneri, şikayetlerinizi de 444 1 222 numarası üzerinden markaya iletebilirsiniz.


Filli Boya Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Filli Boya markasının ürünlerindeki kalite aynı şekilde çağrı merkezinde de geçerli diyebilirim. Aradığınız her an sizinle ilgili kişiler ile bir aradasınız. Siparişim ile ilgili sorunumu hızlı şekilde çözdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir