File Market, 1995 yılında Türkiye’yi perakende satışta yüksek indirim modeliyle tanıştıran BİM’in 2015 senesinde müşterilerinin hizmetine sunduğu farklı bir satış modeli olarak ortaya çıkmıştır.

File Market satış modelinin temel hedefi tüketicilerin gıda, şahsi bakım ve genel temizlik gereksinimlerini iyi ya da en iyi kalitede, yüksek standartlarda üretilmiş devamlı olarak düşük fiyatlardan satışa sunmaktır.

Samimi bir hizmet anlayışını benimseyen File Market mağazalarında tüketicilerin kendilerini rahat hissedebilmesi hedeflenmektedir. 4000’i aşkın farklı ürünün yer aldığı File Market içerisinde et, şarküteri, taze sebze ve meyve, unlu mamuller ve kişisel bakım ürünleri yer almaktadır.

Ürün portföyüne ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yeni özel markaları da ekleyen File Market, temel ürün kategorilerinde 3 yeni özel marka ile tüketicilere hizmet sunmaktadır. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri detaylı bir şekilde değerlendiren File Market çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan File Market’in çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0216 217 35 35 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!