14 Ekim 2021 tarihinde güncellendi.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4448888

Özel mevduat bankası olarak 2010 yıllarında kurulan Fibabanka, bugün oldukça geniş bir mevduat müşterisiyle beraber süreçlerini devam ettiren, bankacılık sektörü içerisinde çeşitli hizmetleri en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiş Türkiye’deki bankalardan biridir.

2010 yıllarında Hüsnü Özyeğin tarafından İstanbul’da kurulan Fibabanka, genel merkezi İstanbul Gayrettepe’de bulunurken, bugün Fiba Holding çatısı altında hizmetlerine devam etmektedir. Hızlı ve kolay bankacılık sloganı ile. Birlikte insanların tüm bankacılık işlemlerini hızlıca yapabilmeleri konusunda destek sunan Fibabanka, birbirinden farklı hizmetlerinin yan ısıra güvenli dijital bankacılık anlamında da sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Herhangi bir soru veya sorunlarınızda sayfamızda bulunan Fibabanka müşteri hizmetleri telefon no kullanabilir ve 444’lü telefon numarası üzerinden her türlü öneri, istek, şikayetlerle beraber soru ve sorunlarınızı paylaşacağınız müşteri temsilcileriyle de görüşebilirsiniz.

Bugün Bireysel, Kobi, Tarım, Kurumsal-Ticari ve Özel Bankacılık olarak birbirinden farklı kredi, mevduat hesapları, kartlar, nakit yönetimi ya da sigorta türlerine ait hizmetler sunan, birçok bankacılık kategorisinde de yüzlerce ürün ve paket çeşitliliğiyle beraber müşterilerine avantajlar sunmaktadır. Bu anlamda her zaman sizler için kaliteli bir bankacılık deneyiminden de faydalanmış olma şansını yakalamış olabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Fibabanka Taksitli Alışveriş İmkanları

Pek çok markanın Fibabanka ile ortak şekilde sürdürdüğü çeşitli taksit avantajlarıyla beraber alışverişlerini güvenli, taksitli ve tabi ki herhangi bir faiz ödemeden yapabilme imkanına erişebilmesi gibi bir imkân bulunuyor. Vatan Computer markası üzerinden elektronik ürünlerle ilgili satın almak istediğiniz her şeyde kredi fırsatını Fibabanka ile birlikte avantaja çevirebilir ve alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.

Aynı şekilde Fibabanka, Arçelik markasıyla da ortak şekilde avantajlı alışveriş kredisi fırsatları sunuyor. Burada sizlere sunduğu alışveriş kredisiyle beraber çok cüzi miktarlardaki faiz oranlarıyla beraber sizlerde güvenli alışverişi Fibabanka ile yapabiliyorsunuz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Benzer şekilde diğer marka ise CarrefourSA oluyor. CarrefourSA üzerinden faizsiz ve masrafsız avantajlı alışveriş kredisinden faydalanabilir, bu fırsatla beraber hiçbir şekilde faiz ödemeden çok rahat bir şekilde de alışveriş imkanına erişebilirsiniz. Aynı şekilde n11.com’da da yine özel sigortasız, masrafsız ve taksitli ödeme seçenekleriyle beraber alışverişlerinizi yapacağınız seçenekler de bulunuyor.

Fibabanka Kiraz hesap Nedir?

Vadesiz hesabınız gibi bir hesap oluşsun ancak vadesiz mevduatta paranız varken vadeli hesap gibi getirisi olsun ister misiniz? Fibabanka’nın sunduğu en büyük avantajlardan biri de kiraz hesabı oluyor. 2021 Eylül itibariyle TL mevduatlarda %18.50, USD’lerde ise %1 oranında yüksek faizle paranızı değerlendirmeyi Kiraz hesap ile yapabilirsiniz. Avantajlarının çokça olduğu bu hesap türlerinde neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız ya da hesap açtıktan sonra yaşadığınız bir aksaklık varsa bu konu hakkında bilgi almak amacıyla Fibabanka çağrı merkezi ile iletişimde kalarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Fibabanka Sosyal Medya Hesapları

Fibabanka, çeşitli kampanya türleriyle hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin her zaman kazanmasını isteyen özel bankacılık alanında çalışan bankalardan biridir. Bu anlamda her zaman Şube veya ATM’ye giderek kampanya, indirim araştırması yapmadan da sosyal medya üzerinden Fibabanka’ya ait tüm indirim haberlerini, çeşitli avantajlarla ilgili duyurulara ulaşabilirsiniz.

FİBABANKA Facebook

FİBABANKA Twitter

FİBABANKA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!