2017 yılından beri TV8 ekranlarında yayınlanan televizyon programı Fenomedya, yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi görmeyi başarmıştır. Şubat 2017 tarihinden beri yayında olan Fenomedya programının sunuculuğu Ezgi Avcı tarafından yapılmaktadır.

Eğlenceli konular, videolar, konuklar ve en özel içerikleriyle izleyenlerinin karşısına çıkan Fenomedya izleyenleri güldüren bir programdır. Sıkı takipçileri bulunan Fenomedya programı sosyal medya üzerinde fenomen haline gelen ancak yeteri kadar tanınmayan ve tek başına kaliteli işler sunan kişileri de konuk etmektedir.

Çağımızın trendlerine uygun içerikler ile geliştirilen Fenomedya programında YouTube dünyasından tanınan kişilere de konuk olarak yer verilmektedir. Hoş sohbetlerin yapıldığı ve fenomenlik yolundaki sorunların da masaya yatırıldığı programda fenomenlerin görüşleri sık sık paylaşılmaktadır.

Henüz ünlü olamamış ama geniş bir kitleye hitap edebilen kişilerin başarı hikayelerini ve yaşam hikayelerini izleyenler ile paylaşan Fenomedya günümüzün en popüler programları arasında yer almaktadır. Her yaştan kişiye hitap edebilmeyi başaran Fenomedya programının herhangi bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Çağrı merkezini puanlayın!