Fast Pay Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 08 00

Cep telefonunuzda dijital cüzdan yaratabileceğiniz ve kolayca ödemelerinizi yapabileceğiniz FastPay, kullanıcılarına en hızlı şekilde ödeme yapabilme ve bu konuda kolaylık sağlayan en iyi altyapıya sahip dijital cüzdanlardan biridir. Akıllı telefonlara uygun mobil uygulamalarıyla birlikte telefonunuza ücretsiz indirebilir ve hemen kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca her zaman cepten cebe para gönderme işlemlerinden tutun da ödeme işlemlerinizin birçoğunu kolay şekilde cepte yapabilmenizi kolaylaştıran bir sistem ile tanışın.

Ödemelerinize dair tüm isteklerinizi güvenle yapabileceğiniz, tek tıkla hemen gerçekleştireceğiniz fastPay ile beraber ödeme ve yükleme işlemleri artık telefonda! FastPay ile birlikte neler yapabilirsiniz:

  • Ödeme ve yükleme işlemleri
  • Para gönderme işlemleri
  • Para çekme ve talep etme işlemleri
  • FastKredi ile kredi çekme işlemleri

İstanbulKart Ödemelerinizi FastPay ile Yapın

İstanbulKart ulaşım kartı içerisine yükleme yapmak istediğinizde çok hızlı şekilde yapın, sıra beklemeyin. Kart numaranızı girerek ya da kartı telefonunuzda dokunmatik NFC özelliği varsa dokundurarak kartınızın okunmasını ve ödeme yapmanızı hızlıca gerçekleştirebilir, İstanbulkart ulaşım kartınıza dilediğiniz kadar ödeme yapabilirsiniz.

NFC teknolojisi olan tüm telefonlarınızdan İstanbulkart’ınıza yükleme yapabilir, para yükleme sayesinde de hiçbir sıra beklemezsiniz. Olası tüm sorunlarda ise FastPay müşteri hizmetleri ile telefonda görüşebilir ve sorunlarınızın tamamına hızlıca çözüm arayabilirsiniz.

Fast Pay Müşteri Destek Hizmetleri Telefon Numarası

FastPay Telefon Numarası: 0850 222 08 00

Zincir mağazalarında QR ile ödeme yapabileceğiniz, kredi kartı borçlarınızın tamamını ödeyebileceğiniz bir yapı içerisinde isterseniz aidatlarınızı da geciktirmeden hızlıca ödeyebileceksiniz. Dilediğiniz her zaman FastPay ile para göndermek artık çok kolay!

Olası sorunlara veya problemlere karşı direkt olarak Fastpay çağrı merkezi telefonunu tuşlayarak, müşteri temsilcileriyle görüşebilir ve bilgi, destek alabilirsiniz. Cep telefonunuzun numarasını girip, alıcı gönderdiğin tutarıyla birlikte DenizBank ATM’sinden anında cepten cebe harçlık gönderin. Bu ve benzer kolaylıklarla beraber uygulamada yaşanacak tüm aksiliklerde de destek alabileceğiniz çağrı merkezi telefon numarası yukarıdaki gibidir.

Fast Pay İletişim Adresi: Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL

Fast Pay İletişim Formu Adresi: https://www.fastpay.com.tr/iletisim

Fast Pay Sosyal Medya Adresleri

Her an FastPay iletişim numarası ile birlikte dilediğiniz her zaman FastPay’i kolayca indirerek istediğiniz anın tadını çıkartmaya var mısınız? Dilediğiniz her zaman en iyi şekilde faydalanacağınız FastPay ile birlikte, tüm kampanyalar ve indirimler hakkında bilgi sahibi olmak için siz de direkt sosyal medya hesaplarını takip edin. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarının arasında istediğinizi takibe alabilirsiniz.

FAST PAY Facebook

FAST PAY Twitter

FAST PAY İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!