9 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Farmasi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0216 430 1999

Sağlık ve kozmetik alanında başlıca bir marka olmayı başaran Farmasi 1950 yılından bu yana kozmetik, cilt bakımı, sağlık gibi sektörlerde aktif rol oynayan bir marka olmayı başarmıştır. Çevreci bir girişime sahip bu marka, ürünlerinin doğaya hiçbir şekilde zarar vermediği, teknolojik ürünleriyle beraber en doğru üretim hattından geçerek müşterilerine hizmet verdiği bir marka olmayı başarmıştır.

Türkiye’de en güçlü kozmetik markalarından biri olmayı başardığı gibi hem erkek ürünleri hem de kadın ürünlerine dair cilt bakımından parfümlere, saç bakımından makyaj ürünlerine kadar dilediğiniz birçok kozmetik ve sağlık alanına bağlı ürünleri bulabilirsiniz. Şu anda toplamda 123 ülkeden fazla satış faaliyeti gösterdiği, aktif satışı noktasında 360 milyondan fazla müşteriye ulaşabilen Farmasi, Türkiye’de ise 200 binin üzerinde satış danışmanı ile büyük bir operasyon yürütmektedir.

Farmasi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Farmasi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0216 430 1999

Büyük bir operasyon merkezine sahip olan Farmasi markasının bünyesinde çağrı merkezi ile tüm müşterilerine yaşadıkları her türlü soru ve soruna karşılık destek sağlıyor. Çağrı merkezi aracılığı ile kurduğu müşteri hizmetleri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerde, Farmasi ürünleriyle ilgili satış öncesinde merak ettiğiniz tüm konuları sorabilir ve satışa yönelik bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürünlerle ilgili olarak merak ettiğiniz konular dışında satış sorunları ya da satış sonrasında oluşan her türlü problem, sorun veya şikâyete yönelik konularda destek, bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşmelerde istediğiniz konuları sorabilir ve şikayetlerinizi dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz.

Farmasi markasının müşteri temsilcileriyle iletişime geçmek için dilerseniz doğrudan e-posta adreslerini de kullanabilirsiniz. Farmasi resmi internet sitesinde de yazan iletişim bilgileri dahilinde aşağıdaki eposta adresini kullanabilir ve sorunların tamamını dile getirerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Farmasi resmi internet sitesinde bulunan iletişim formu, müşteriler için özel geliştirilmiş adres olup dilerseniz Farmasi müşteri temsilcileriyle web siteleri üzerinden de iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bunun için https://www.farmasi.com.tr/farmasi/home/iletisimformtr adresini kullanarak iletişim formunu doldurup anında iletişime geçebilirsiniz.

Farmasi İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Email Adresi: bilgi@farmasiint.com

Kep Email Adresi: farmasi@hs01.kep.tr

FARMASİ Facebook

FARMASİ Twitter

FARMASİ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!