30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Temelleri 1933 yılında atılan Alman kökenli Fakir firması, Alman Mühendislerinin başarısıyla teknoloji bir araya getirerek kaliteli müşterilerine kaliteli ürünler sunmuştur. 100’ü aşkın ülkede satışa çıkan ürünleri sayesinde, geniş bir satış ağına ulaşmayı başarmıştır. Geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Fakir Türkiye’nin en fazla tercih edilen markaları arasında yer almaktadır.

Bünyesinde süpürgeden, her türlü mutfak eşyasına, ısıtıcı gibi geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran Fakir, kullanıcılarına destek verebilme konusunda da gerekli adımları atmıştır. Fakir müşteri hizmetleri sizlerin sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için ellerinden geleni yapmaktan çekinmiyor.

Fakir müşteri hizmetleri direk bağlanmak için 444 0 241 numaralı çağrı merkezi numarasını çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra alternatif Fakir iletişim bilgileri sayesinde yazarak da görüş, öneri veya sorunlarınızı iletebilirsiniz. İletişim formuna ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Kaliteli ürünleriyle, evlerinizin vazgeçilmezi olan Fakir hayatınızın her alanında işlerinizi kolaylaştırmayı başarıyor.