2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Fakir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4440241

Almanya Stuttgart’ta kurulan Fakir, 1933 yılında H. Wilhelm Kicherer adlı kişi tarafınca kurulmuştur. Markanın tam adı Fakir Hausgeräte şeklinde geçmekte olup Fakir kelimesi Almanca dilinden türemiş olup, aile anlamı taşıyan Familie ile kurucusunun soyadı olan Kicherer’in birleşmesiyle oluşmuş özgün bir isimdir.

Dünyada en büyük ve kaliteli markalar arasında yerini almayı başarmış olan marka, bugün dünyanın dört bir yanına Alman kalitesini götürmeyi başarmaktadır. Teknolojiyi olabildiğince ev ve iş yerlerine götürmeyi başarmanız noktasında Fakir, en büyük inovasyonu sağlamış markalardan biri olmuştur. 1985 yılında Türkiye pazarına girmeyi Saruhan Şirketler Grubu güvencesi ile birlikte başarmıştır.

Türkiye’de hızla tutulan marka, globalleşme anlamında da bu yıllarda adımlar atarak büyük ataklara geçmiştir. Avrupa’da genel yayılım göstermesiyle beraber pek çok açıdan değerlendirilen, sevilen ve aranan marka olduğu gibi bugün 80’den fazla ülkede pazarın içerisinde yerini almaktadır. Yüksek sınıf ürünler ve başarılı teknoloji ürünleri arandığında Fakir, en iyi markalar sınıfında hep yerini almıştır. Bu anlamda hem satış öncesi hem de sonrası için Fakir çağrı merkezi ile iletişime geçerek dilediğiniz şekilde destek ve bilgi almayı basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Elektrik süpürgesi modellerinde Fakir, lider bir marka olurken Türkiye’de de bulunduğu alanda en çok satışını elektrik süpürgesiyle birlikte tamamlamaktadır. Bu alanda toplamda 350 çeşit elektrik süpürgesi bulunduran Fakir’in dik, şarjlı, buharlı ya da benzer özelliklerde birçok süpürge modelleri bulunur.

Fakir Markalı Ürünler Hangileridir?

Markanın ürettiği elektronik ürünler elektrik süpürge başta olmak üzere küçük ev aletleri, ütü, mutfak grupları, akıllı pişirici, sıcak içecek hazırlama ürünleri, çeşitli vantilatör ve hava temizleme ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve elektrikli şofben gibi birçok ürün yelpazesi olarak geniştir. Bu alanda köklü bir şekilde değişimi yaşatması ve güçlü yeniliğiyle beraber Türkiye’de en büyük markalardan biri olan Fakir Hausgeräte, kalitesini hissettiren ve fark ettiren gücüyle beraber kalite standartları noktasında her zaman farkını ortaya koymuştur.

Bu ve benzer noktada ürün yelpazesinde ihtiyacınıza uygun şekilde istediğiniz bir ürünü almaya dair siz de Fakir iletişim numarası ile iletişime geçerek, satış öncesinde sormak istediğiniz sorularla ilgili satış temsilcileriyle görüşebilir, dilediğiniz şekilde de bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Fakir Yetkili Servis Noktaları Neredeler?

Tüm Fakir yetkili servis noktalarına ulaşmak için sizde adresini kullanabilirsiniz. Yetkili ve resmi servis noktalarını burada şehrinize göre seçebileceğiniz gibi açık adres, telefon bilgilerine de bu sayede ulaşabilirsiniz. Bunun dışında aynı zamanda Fakir müşteri hizmetleri desteği alarak telefon üzerinden de arayıp bilgi ve destek alabilme imkanından faydalanabilirsiniz.  

Fakir Müşteri Destek İletişim Bilgileri

Fakir müşteri hizmetleri direk bağlanmak için 444 0 241 numaralı çağrı merkezi numarasını çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra alternatif Fakir iletişim bilgileri sayesinde yazarak da görüş, öneri veya sorunlarınızı iletebilirsiniz. İletişim formuna ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Türkiye’de merkez ofis ile birlikte Ankara ve İzmir’de de Bölge Müdürlüğü olarak ofisleri bulunan markanın aşağıdaki merkez ofisi ile her zaman iletişimde olabilir, posta yolu ile iletişime geçeceğiniz zamanlarda destek alabilirsiniz.

Fakir Türkiye Merkez Ofisi: Saruhan Plaza Basın Ekspres Yolu No: 39 Halkalı 34303 İstanbul

İhracat departmanı ile iletişime geçmek için export@fakir.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçerek destek ve bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız destek sayesinde de Fakir süpürge çeşitleriyle beraber dilediğiniz şekilde bilgilendirme desteğinden faydalanabilirsiniz.

Fakir Sosyal Medya Adresleri

İstediğiniz her zaman markayla iletişime geçme adına Fakir’in sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Fakir iletişim numarası bu sayfamızda yer aldığı gibi olup müşteri destek hattı dışında sosyal medya hesapları üzerinden de müşteri desteği deneyimini yaşayabilir; tüm kampanya ve duyurular hakkında da bilgiyi edinebilirsiniz.

FAKİR Facebook

FAKİR Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!