1950 yılında ısmarlama siparişler üzerine dikiş yapan bir terzi olarak sektöre adım atan Faik Sönmez, kısa süre içerisinde İstanbul içerisinde de ün kazanan ve aranılan terziler arasında yer almaya başlamıştır. 1972 yılında kadın giyim sektörüne de adım atan ünlü firma kalıp ve prova tecrübesiyle uygun fiyat anlayışını bir arada müşteri kitlesine sunmaktadır.

Geçmişten gelen ısmarlama dikiş ve prova bilgisini günümüzdeki üretimlerinde de kullanan Faik Sönmez, çağımızın modasıyla uyumlu üretimlerine devam etmektedir. Vizyonun temsilcisi olan Faik Sönmez, her yıl için 35.000 özel kumaş incelemektedir. Binlerce farklı kumaşı detaylı bir şekilde deneyen ve koleksiyonlarında yüzlerce farklı kumaş kullanan Faik Sönmez, ince işçilik, detaycılık ve kumaş kalitesini trendlere uygun olarak sunmaktadır.

Türkiye’deki pek çok farklı ilde hizmet sunan Faik Sönmez, yurtdışında Kazakistan’ın Astana şehrinde ve Azerbaycan’ın Bakü şehrinde hizmet sunmaktadır. Faik Sönmez, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına günümüzde de devam etmektedir. Çağrı merkezi hizmetiyle de müşterilerine hizmet sunan Faik Sönmez’in çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 225 21 21 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!