30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1950 yılında kişiye özel siparişler üzerine dikiş yapan bir terzi olarak giyim sektörüne ilk adımını atan Faik Sönmez, kısa süre içerisinde İstanbul’da ünlenmiş ve aranılan terziler arasına girmiştir. 1972 yılında ise kadın giyim sektörüne atılan Faik Sönmez kısa süre içerisinde kurumsal bir firma arasına girmiştir.

Moda sektöründe vizyonun temsilcisi olan ve yenilikçi tasarımları ile moda dünyasına uyumlu tasarımlar geliştiren Faik Sönmez her sezon için 35.000’i aşkın kumaş incelemektedir. Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon şehirlerinde hizmet veren Faik Sönmez, yurtdışında ise Kazakistan’ın Astana şehrinde ve Azerbaycan’ın Bakü şehrinde hizmet vermektedir.

Faik sönmez çağrı merkezi telefon numarası 212’li ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Faik sönmez günümüzde baktığımız zaman geçmişten gelen tecrübelerini çağımız modasıyla harmanlayarak moda sektöründe vizyonun temsilcisi olmaya devam ediyor. Faik Sönmez, her sezon için çalışmalara bir önceki sezondan başlıyor. Her sezon için 35.000 kumaş inceleniyor, binlerce kumaş detaylı olarak deneniyor ve koleksiyonlarında yüzlerce farklı kumaş kullanılıyor.

İnce işçilik ve detaycılık, kumaşın kalitesi ve trende uygun tasarımlar Faik Sönmez’i hala Türkiye’nin kadın giyim sektöründeki markalarından birisi haline getiriyor. Çalışanları, uzun yıllar boyunca Faik Sönmez ile çalışmış ve işleyişi bilen bir ekip olmasının yanı sıra 6 ay öncesinden çalışmalara başlanıp aşağı yukarı 1000 model numunesi dikiliyor. Bunların arasından yine aşağı yukarı 400 model hayata geçiriliyor.

Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon şehirlerinde hizmet veren Faik Sönmez, yurt dışında ise Kazakistan’ın Astana şehrinde ve Azerbaycan’ın Bakü şehrinde hizmet veriyor.

Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FAİK SÖNMEZ TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Adres : Merkez Mah. Silahşör Cad. No:38 34381 Bomonti / ŞİŞLİ – İSTANBUL
Telefon : 0212 225 21 21
Faks : 0212 225 20 83
E-posta : info@faiksonmez.com

Çağrı merkezini puanlayın!