23 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

EZGLOBAL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504410614

Counter Strike oyunu oynayanların son dönemlerde online olarak sunulan farklı bir versiyonu olarak CS:GO oyununa yönelik hile geliştiriciliği sunan, geliştirdiği hile yazılımı ile bambaşka bir deneyim sunan EzGlobal, günümüzün en büyük markalarından biridir.

Sıradan hileler gibi Cs:Go dosyalarına kaydedilen hilelerin çok daha dışında, loglarda herhangi bir şekilde kaydedilmeyen ve oyunun offsetleri ile oynamadan direkt olarak yardımcı olan bu EzGlobal, bugün en iyi şekilde sizlere oyun oynarken hile yapabilme imkanını sunar.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ezglobal Güvenilir mi? Nasıl Üye Olunur?

Dünyada hesap garantisi sunan tek marka olan EzGlobal Yazılım ile birlikte Cs:Go hile satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Güveneceğiniz bu platform için Üye girişi ya da Üye olmak için internet sitesine giriş yaptığınızda sağ üstte bulunan butonu ile eksiksiz şekilde bilgileri doldurarak üye olabilirsiniz.

Ezglobal Satın Alma Nasıl Yapılır?

Üye olduktan sonra eğer satın alım yapmak istiyorsanız hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekir. Bunun için bakiye seçip ödemenizi tamamlayıp daha sonrasında ne satın almak isterseniz dilediğiniz şekilde alabilirsiniz. Hesabım- Program Süresi butonu ile birlikte hesabınıza dilediğiniz her zaman tanımlayabilirsiniz.

Ezglobal Hilesi Kaç Bilgisayarda Geçerlidir?

EzGlobal Yazılım satın aldıktan sonra hileyi kullanacağınız bilgisayar sayısı 1’dir. Yazılımı tek bir bilgisayarda kullanarak hileyi başka bir bilgisayara eşleştirmek istiyorsanız Destek sistemi üzerinden ekip ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu durumda lisans sıfırlanır ve tekrardan yeni bilgisayara tanımlanma imkânı sunulur. Bu işlemin hizmet bedeli ise 5 TL’dir.

EZGLOBAL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504410614

Ezglobal Destek Merkezi İletişim Bilgileri

Satın alım süreçlerinizle ilgili merak ettiğiniz her şeyi sormak, CS:Go hilesi hakkında yaşadığınız tüm teknik konularda destek almak için Ezglobal müşteri hizmetleri ile telefonda görüşebiliyorsunuz.

Ayrıca dilerseniz yazılı olarak ulaşacağınız konularda da sisteme üye girişi yaptıktan sonra https://www.ezglobalyazilim.com/destek.html üzerinden bilgi alabilir, istediğiniz şekilde de destek sağlanmasını talep edebilirsiniz.

Ezglobal Hile Çeşitleri Nelerdir?

Ezglobal’de Cs:Go hile satın alırken kullanacağınız 2 tür hile çeşidi bulunuyor. Bunlardan biri Multi-Hile olarak geçiyor. Bir diğeri ise Skin Changer şeklindedir. Siz de bu seçeneklerde size uyan ile devam edebilir ve istediğiniz hileyi satın alarak, harika bir oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ezglobal’de Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Hile satın almak istediğinizde ödeme yaparken kullanacağınız ödeme seçenekleri olarak kredi kartı kullanabileceğiniz gibi banka kartı ya da diğer ön ödemeli kartları kullanabilirsiniz. Kredi kartı olarak Visa, Mastercard ya da Maestro kart geçmektedir. Aynı zamanda İninal kartlarla da ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bunların haricinde ise 100 TL ve üzerinde yapacağınız tüm alışverişlere yönelik Steam cüzdan kodu ile de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Otomatik İşleniyor mu? Ödeme Sonrası Talep Açmak Gerekiyor mu?

Ödeme yaptıktan sonra ödemeler, satın alım işlemleri anında işlenmektedir. 7-24 otomatik şekilde otomatik olarak eklenir olan bu sistemde anlık olarak bakiye görünür, anlık satın aldığınız tüm talimatlarınızda işleme alınır. Ek bir şey yapmanız gerekmemektedir.

Her türlü soru ve sorunlarınızda iletişime geçebileceğiniz, ödeme hatalarında ya da ödeme ile ilgili yaşanan sorunlarda direkt olarak e-posta ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki e-posta adresini kullanabilirsiniz:

Ezglobal E-posta adresi: destek@ezglobalyazilim.com

Çağrı merkezini puanlayın!