Evve müşteri hizmetleri telefon numarası

Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alan Evve dayanıklı ürünleri ve ürün çeşitliliği ile dikkat çeken markalar arasında yer almaktadır. Her gün ürün çeşitliliğini genişleten ve hizmet kalitesini de bir üst seviyeye getiren Evve, uygun fiyatlı ürünleriyle de kitlesine hitap etmeyi başarmaktadır. Farklı fırsatlar sunan Evve, ödeme şekilleri ve vadeleri ile aile bütçelerine uygun olan seçenekleri sunmaktadır.

Satış öncesi ve sonrasında üst düzey kalitede hizmet sunan Evve, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Uzun süreli kullanabileceğiniz ve ilk günkü gibi dayanıklı olarak muhafaza edebileceğiniz ürünlere sahip olmak istiyorsanız sizler de Evve markasını tercih edebilirsiniz.

Evve müşteri hizmetleri telefon numarası Elazığ’da bunun için 0 424 alan kodu ile ile başlayan numaradır ama sizlerde Evve müşterisi iseniz email yolu ile iletişime geçebilir ve evve şikayet hattına bildir seniz çok hızlı bir geri dönüş sağlıyorlar.

Evve her evin rüyası olan eşyalarınızı alabilmek için sizin adınıza tüm kolaylığı sağlamaktadır.

Evve müşteri hizmetleri telefon no : 0424 247 96 56
Evve genel müdürlük telefon no : 0424 247 96 56
Genel müdürlük adres; Malatya Caddesi Hazardağlı Kavşağı No: 64 Elazığ / Merkez
Evve mail adresi ; info@evvemobliya.com.tr


Evve müşteri hizmetleri telefon numarası” için 2 yorum

  1. sizi savcılığa verdik samsunlular olarak . attınız mesajları silmedim tehtit mesajları duruyor birde çif hesap tutuyorsunuz yakında samsun cumhuriyet savcılığindan teğligelecek sağ olsun sizde çalışan arkadaş çok iyi ifade verdi samsun şb sinden bu olay basit dolandırıcılık değil çok insan mağdur cum hur başk kaleminede fask ladım arkadaşlar sizde aynısını uygulayın adlet bakanlığına fasklayın evraklarınızı hakkınızı arayın hukuka güvenin çok genç savcılarımız var bu erler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir