Evofone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 21 18

Evofone, diğer bir adıyla EVO Bilgi Teknolojileri unvanı ile 2010 yılından bu yana Türkiye’de mobil cihazlarla ilgili hem satış hem de satış sonrası destek konusunda hizmet veren en önemli markalardan biridir. Önemli bir cep telefon markası olan Xiaomi markasının Türkiye’de resmi distribütörü olarak bilinen Evofone, Amerika başta olmak üzere birçok ülkeye ithalatını yapmaktadır. Bu ülkeler arasında ilk akla gelen Amerika, İngiltere, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong ve Singapur ülkeleri olurken, bu ülkelere aynı zamanda EVO RS cep telefonlarının da satışlarını sunarak ithalatını yapmaktadır.

Türkiye’de Xiaomi cep telefonu için Xiaomi Mi ve Xiaomi Redmi telefon satışı ve telefon satış sonrası destek hizmetleri konusunda da servis hizmetleri veren marka, günümüz şartları içerisinde telefonlara yönelik orijinal servisiyle beraber, yedek parça satışı ya da yedek parça değişimi konusunda da servis desteğini Türkiye’den sağlamaktadır.

Mayıs 2018’den bu yana Xiaomi markasının Türkiye Yetkili Distribütörü olarak bilinen Evofone, Türkiye’de verdiği hizmeti ve servis desteğiyle beraber her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmayı amaçlayan bir misyona sahiptir. İhtiyaçlar ve talepler dahilinde her zaman kalıcı çözümler sunan bu marka, günümüz koşulları arasında iş ortaklarıyla beraber çok daha yeni pazarlarda buluşmak ve yepyeni çözümler sunmayı hedefler. Evofone müşteri temsilcisine web üzerinden ulaşmak için ise https://www.evofone.com/iletisim bu adrese tıklamanız ve formu doldurmanız yeterli.

Evofone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evofone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 21 18

Türkiye’de oldukça yetkin bir pazara sahip olan EVOFONE, 60 kişilik teknik servis ekibinden oluşan servis ekibi ile birlikte, satış sonrası yetkili servisleriyle beraber en iyi teknik servis desteğini vermeyi hedeflemektedir. Teknoloji tarafında ürettiği teknolojik ürünleri, Türkiye Yetkili Distribütörü olduğu Xiaomi markasının telefon yetkili servisi olarak müşterilerine yönelik tüm talep ve sorunlara karşı çözüm üretmektedir.

Yetkin bir ekibe sahip marka, çağrı merkezi iletişim numaralarıyla beraber müşterilerinin soru veya sorunlarına yönelik her zaman ulaşabileceği bir call center sahibidir. Bu noktada satış öncesi ve sonrası sorularınızı sorarak, en iyi şekilde hizmet vermek ister. Türkiye’de telefon satın aldıktan sonra bile Evofone ile satış sonrası destek görür, profesyonel bilgi ve destek alabilirsiniz. Siz de sayfamızda yer alan 444 21 18 no’lu telefon numarasından her zaman ulaşabilir, müşteri temsilcileriyle görüşmeler yapabilirsiniz.

Evofone İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eposta Adresi: muhasebe@evofone.com

EVOFONE Facebook

EVOFONE Twitter

EVOFONE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!