27 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

EVİDEA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08505322222

Mutfak eşyalarından mobilya aksesuarlarına kadar, banyo, elektrikli ev aletlerinden ev yaşam, ev dekorasyon ürünlerine kadar geniş ürün çeşidiyle birlikte bilinen markalardan Evidea, günümüzde en iyi ev tekstil ve dekorasyon markası olarak bilinen bir markadır. Mağaza satışı ve online satışıyla beraber ön planda olan Evidea, ilk zamanlarda sadece online satış olarak kurulmuştur. İlerleyen dönemlerle birlikte şubelerini açarak, birkaç sınırlı şubesiyle beraber AVM’de kendine ait mağazasında çok yoğun talepleri fiziki mağazasından da karşılamaktadır.

Kaliteli ve güçlü mobilya, dekorasyon ürünlerinde sayısız ürünleriyle beraber hizmet sağlayan bu markanın müşteri memnuniyeti de oldukça güçlüdür. İletişim kanalları üzerinden internetten alışverişlerinizde, hızlı ve güvenli şekilde alışveriş yapabilir, hızlı iletişim kanalı olarak siz de tercih edebilirsiniz. Yardım konularının tamamında Evidea iletişim numarası ile birlikte en hızlı çözümü, desteği ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

İnternetten satış sağlayan her marka gibi müşterilerinin isteklerini ve taleplerini koruyan, buna göre her saat iletişim kurabileceğiniz güçlü bir müşteri temsilcisi ağına sahip marka, hızlı iletişim konusunda en iyi şekilde sizlere destek sağlamaktadır. İnternetten destek alabileceğiniz yapılandırması dışında mağaza iletişimi ya da Evidea müşteri hizmetleri telefon numarası ile birlikte görüşmelerinizi pratik bir şekilde sürdürebilirsiniz. Evidea Whatsapp numarası maalesef şuan kullanılabilir durumda değil. Evidea Whatsapp destek hattı oluşturulduğunda, yine bu sayfadan bilgilere ulaşıyor olacaksınız.

EVİDEA Telefon Numarası

Evidea firması ile birlikte alışveriş süreçlerinizle ilgili her konuda taleplerinizin değerlendirilmesini sağlayabilir, hızlı yanıtlar alabilirsiniz. Bu konuda hem ürün hem de hizmetler için destek sunan kurumsal çözümleriyle beraber büyüme ve gelişmeye açık marka, müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tutmayı başarmaktadır.

Evidea müşteri temsilcisi ve çağrı merkezi numarası bizzat aranıp test edilmiştir.

Sizde Evidea çağrı merkezi deneyimlerinizi diğer ziyaretçilerimize referans vermesi adına  bizimle paylaşabilirsiniz

Evidea 0850 ile başlayan müşteri hizmetleri telefon numarası 532 22 22 diye etmektedir.

Evidea  müşteri hizmetleri sabah saat 09:00 ile 18:30 ‘a kadar hizmet vermektedir.

EVİDEA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08505322222

EVİDEA Şikayet Hattı

Evidea yardım merkezi sayfalarından direkt olarak yazılı şekilde iletişime geçebilirsiniz. Evidea iletişim merkezi ile birlikte görüşme yaptığınızda, burada konuyu yazılı aktarabilir ve kaliteli bir bilgi yardım desteği görebilirsiniz. Bu konuda Evidea firmasıyla birlikte hem ürün ve hizmetlerle alakalı yaşanacak olası tüm konularda şikayet durumlarınız varsa, bunu markaya direkt sayfası üzerinden bildirebilirsiniz. Bunun dışında çağrı merkezi müşteri temsilcisi numarası olarak Evidea çağrı merkezi telefon numarasını arayıp direkt görüşme yapabilir ve şikâyet kaydınızı da bırakabilirsiniz.

EVİDEA İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Güçlü marka ismiyle beraber günümüzde en iyi yapısıyla son zamanların en iyi online satış sitesi olan Evidea ile birlikte dekorasyon ürünlerinden tutun da tüm alışveriş süreçlerinizde her an güncel birçok eşyaya kadar her şeyi anında takip etmek adına siz de Evidea’nın internet sitesini takip edebilirsiniz. Bunun dışında ise iletişimde kalmak adına aşağıda yer alan e-posta adresini kullanabilir, duyuru ve kampanya hakkında bilgilendirilmek içinse sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

EVİDEA Destek E-posta Adresi: bilgi@evidea.com

EVİDEA Facebook

EVİDEA Twitter

EVİDEA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!