Evform Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 304 95 97

İnternetten alışverişin artışıyla beraber günümüzde pek çok markanın internet üzerinden satış imkânı sunması, tüketiciye en iyi şekilde en hesaplı ürünleri satıyor olmasıyla birlikte ilgi duyulur hale geldi. Evform markası da bunlardan biridir. Elektronik ürünlerle ilgili satışın adreslerden biri olarak başlayan marka, her geçen gün evlerinizde kullanacağınız tüm eşyalardan dekorasyon, banyo modellerine kadar pek çok alanda en iyi ürünleri sizlere çeşitleriyle beraber sunuyor. Mutfak, oturma odası, yatak odası, çalışma odası veya yemek odası gibi kategorilerde sunduğu mobilya ürünleriyle beraber güvenilir ve kaliteli eşyaların tamamına erişebiliyorsunuz.

TV ünitelerinden tutun da yemek masalarına kadar pek çok kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Evform’da herhangi bir aksilik çıkması durumunda da Evform müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hızlı bir çözüm odaklı yaklaşan temsilciyle görüşebiliyorsunuz. 2009 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük markalardan biri olarak tanınırlığıyla bilinen Evform, son derece başarılı bir altyapısı – ürün gücüyle beraber piyasada iyi bir yere sahiptir.

Evinize Alacağınız Mobilya ve Elektronik Ürünler

Hızlı kargo seçenekleriyle beraber internet üzerinden evinize alacağınız mobilyadan ev tekstili, elektronik ve mutfak ürünlerine kadar birçok ürünleri Evform üzerinden bulabilirsiniz. İnternet üzerinden hem hesaplı alışveriş yapmak hem de istediğiniz uygun fiyatlarla beraber kaliteli ürünleri bulma noktasında siz de güvenilir bir markadan faydalanabilirsiniz. Tüm ürünlerin rakip sitelere göre çok daha hızlı kargo süreci dahilinde gelmesiyle beraber, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayan markadan destek alabilirsiniz.

Kolay ödeme seçenekleriyle beraber ödeme imkanlarında kredi kartına çok taksitli seçenekler, en uygun fiyatlarla ürünleri sağlayabilir olması ve tabi ki 7 gün içerisinde değişim ya da iade imkânı gibi seçenekleriyle beraber Türkiye’de evinize istediğiniz ürünleri alabilme konusunda kolay bir alışveriş siteniz olacaktır. Evform iletişim numarası üzerinden de olası problemlerinize karşı çağrı merkeziyle destek, bilgi ve yönlendirmeler konusunda görevli olabilirsiniz. Aşağıda yer alan telefon numarasından dilediğiniz her zaman müşteri hizmetlerine ulaşarak, Eviform markasıyla ilgili satış öncesi veya satış sonrasında bilgi alabilirsiniz.

Evform Telefon Numarası: 0850 304 95 97

Eviform Müşteri İletişim Formu Adresi Nedir?

İstediğiniz her zaman destek almak, yardım merkezine ulaşmak için faydalanacağınız bu konularla ilgili olarak online şekilde yazılı olarak da yardım merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz zamanlarda direkt olarak aşağıdaki adres üzerinden destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Kayıtlı e-posta adresinizi vererek, sisteme kaydolacak olan email adresinizle beraber sizlere kısa sürede yanıt gelmesini de bekleyebilirsiniz.

Sizlerde dilediğinizde Evform.com üzerinden yapılan alışverişlerde, satış öncesi konularda veya şikayet gibi konularla ilgili olarak yazılı görüşme yapabilir ve herhangi bir alışveriş kanalından da alışveriş süreci sonrasında destek kayıtlarınızı bu iletişim kanalından oluşturabilirsiniz. Hafta içi her gün saat 09.00 – 17.30 saatleri arasında, Cumartesi günü ise 09.30 – 15.30 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.evform.com/bize-ulasin

E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan destek e-mail adresinden de yine Gittigidiyor, Trendyol ya da N11 gibi satış kanalları üzerinden Evform.com’a ait alışverişlerinizde, destek alabileceğiniz e-mail adresi olarak kullanabilirsiniz. Bununla beraber dilediğiniz şekilde de satış öncesi, teslimat detayları ya da iade süreçlerinde de bilgi, destek alabilirsiniz.

Eposta Adresi: destek@evform.com

Evform sosyal medya hesaplarına da aşağıdaki adreslerle ulaşabilirsiniz. Aktif yapılan duyurulardan fark edeceğiniz tüm kampanyalar ve bildirimler için anında haberdar olmak istediğinizde, siz de bu sosyal medya hesaplarını takibe alabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

EVFORM Facebook

EVFORM Twitter

EVFORM İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!