7 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Eve Shop, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet politikasını benimseyen kozmetik ve bakım ürünleri markasıdır. Her geçen zaman yeni bir mağaza daha bünyesine katmaya devam eden Eve Shop makyaj, saç bakımı, cilt bakımı, kişisel bakım, erkek bakım, anne-bebek, ev ve günlük yaşam kategorilerinde binlerce ürünü müşterilerine sunmaktadır.

İnternet üzerinden de alışveriş yapabilme imkanını müşterilerine sunan Eve Shop, Turgut Aygın Holding çatısı altında kurulmuştur. Herkesin ulaşabileceği ürünleri sunma hedefi ile 2015 yılında ilk mağazasını açan Eve Shop, kısa süre içerisinde milyonlarca kişiye hitap edebilmeyi başarmıştır.

Eve Shop’a ait olan bir çağrı merkezi numarası yoktur. Fakat Eve Shop markasının deposuna ait olan bir iletişim numarası bulunmaktadır. Eve Shop’a istek, öneri, şikayet ve sorularınızı iletmek isterseniz 0262 502 08 58 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Ayrıca Eve Shop’un resmi internet sitesini ziyaret ederek Eve Shop İletişim Formu kısmına tıklayabilir ve iletişim formunu doldurarak Eve Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!