1991 yılında kurulan Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş., seyahat, tatil acentesi ve tur operatörü olarak hizmet vermektedir. Türkiye’de kurulmuş ilk acente, ulaşım ve rehberlik hizmetlerini bir arada sunan kuruluş olan ETSTur sayesinde uçak bileti alabilir, araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, tur paketlerini inceleyebilir, yurtiçi ve dışı rotaları kontrol edebilir, tatil köyü ve şehir otelleri rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ETSTur’un Türkiye genelinde 48 şehirde 150’i aşkın acentesi yer almaktadır. Acenteler ile birlikte mobil uygulaması ve kullanıcı dostu internet sitesiyle de müşterilerine hizmet sunan ETSTur, Türkiye’de en fazla yolcu taşıyan 10 firmadan biri olmayı başarmıştır. Türkiye’de ilk online rezervasyon işlemi yapabileceğiniz internet sitesi de ETSTur’a aittir.

ETSTur aynı zamanda 444’lü çağrı merkezi ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Müşterilerinden gelen geri dönüşlere her zaman büyük bir özen gösteren ünlü firmanın çağrı merkezine hafta içi her gün saat 09:00 ile 00:00 arasında ulaşabilirsiniz. ETSTur çağrı merkezi sayesinde bütün rezervasyon işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirebilir ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. 444 03 87 numarasını tuşlayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!