Etstur Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

12 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

1991 yılında Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. bünyesinde kurulan seyahat, tatil acentası ve tur operatörü olarak hizmet veren Etstur, Türkiye’de kurulmuş ilk acenta, ulaşım, rehberlik, konaklama hizmetleri veren bir kuruluştur.

Etstur araç kiralama, uçak bileti, tur paketleri, yurt içi ve yurt dışı rotasyonlar, tatil köyü ve şehir otelleri rezervasyonu gibi alanlarda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Türkiye genelinde 48 ayrı şehirde toplamda 150’yi aşkın acentası olan Etstur, gelişmiş mobil uygulaması üzerinden de kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en fazla yolcu taşıyan 10 şirketi arasında yer alan Etstur, Türkiye’de yer alan ilk online rezervasyon sitesini de aktif etmiştir. Erken rezervasyon kampanyaları ilk defa Etstur bünyesinde hayata geçirilmiştir.

Etstur’un 444 03 87 numaralı çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezine haftanın her günü saat 09:00 ile 00:00 arasında ulaşabilir ve yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz.


Etstur Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Etstur’un çağrı merkezine bağlanmak çok zor. Yaşadığım bir olay ile ilgili şikayet bildirimi yapmak istemiştim ama ne yaptıysam müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Şikayetler için tavsiye edebileceğiniz başka bir yer var mıdır acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir