3 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Eti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0222 221 20 00

Eti, Türkiye’nin yarattığı en iyi markalardan biri olarak, ülkemizde en çok ismi duyulan markadır. “Mutluluk denince hemen onun adı gelir” sloganı ile bağdaşmış olan marka ismi Eti, mutluluk kelimesiyle birlikte yaptığı reklam çalışmalarında insanların aklında doğru bir şekilde yer edinmeyi başarmıştır. Eskişehir’de kurulan bir marka olarak 1962 yılından bu yana aktif ve sektörde yetkin bir pozisyonda hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Birbirinden farklı yüzlerce ürün çeşidiyle tüketicilere lezzetli ürünler sunmayı başaran, sofralarda ve atıştırmalıklarda her zaman en büyük olmayı hissettiren marka Eti, hijyen kurallarına uygun biçimde sağladığı üretimleriyle beraber 7’den 70’e kadar her yaşta insanın damak tadına uygun lezzetler yaratır.

Eti markasıyla ilgili sorunlarınız olduğunda, talepleriniz ya da görüşleriniz hakkında 0222’li sabit numaradan Eti müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilir, dilediğiniz talepleriniz ya da şikâyet kayıtlarınızı bildirebilirsiniz. Konu hakkında görüşeceğiniz marka, isteklerinize en uygun şekilde sizlere yardımcı olmaktadır.

Eti İletişim İçin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eti merkez Telefon Numarası: 0222 221 20 00

Türkiye’nin en güvenilir ve en beğenilen markalarından biri olarak bildiğimiz Eti, birçok amaçla bugün üniversitelerden sosyal sorumluluk projelerine, birçok çeşitli sektörel projelerdeki sponsorluklardan bireysel katılımlara kadar kurumsal kimliğiyle beraber ön planda olmayı başarmış bir marka olarak tanınır.

İstek ve öneriler konusunda web sayfasında yer alan çeşitli sayfalarıyla birlikte iletişime geçeceğiniz gibi Eti çağrı merkezi ile doğrudan görüşeceğiniz Eskişehir’in sabit hattı olan 0222’li numaran da arayabilir ve anında çağrı merkezinde bulunan müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Ayrıca Eti için dilekleriniz ve önerileriniz hakkında yazılı olarak iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki bırakılan form üzerinden de anında Eti’nin kendi web sitesi ile birlikte yetkili kişilerle görüşme yapabilir, taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirerek bilgi almak isteyen ve kayda geçen marka, aynı zamanda birbirinden farklı müşterilerinin sponsorluk taleplerine de yanıt vermek istiyor. Büyük bir marka olması, hacmiyle Türkiye ve dünyada tanınır olmasıyla hem sosyal sorumluluk projelerinde hem de çeşitli sponsorluk taleplerine karşı yanıt almak için talebinizi aşağıdaki iletişim formuyla doldurabilirsiniz.

Posta yoluyla görüşmek ve iletişimde olmak için aşağıda bulunan Eskişehir adresini kullanabilir ve diğer adresleri öğrenmek için de https://www.etietieti.com/eti-iletisim-bilgileri adresini kullanabilirsiniz:

  • Eti Şirketler Grubu Posta Adresi: ETİ PLAZA Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:11 Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Eti İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medyada da yetkin bir şekilde bulunan markanın tüm sosyal medya hesaplarına aşağıdaki gibi ulaşabilirsiniz. En yeni kampanyalar ve indirimler, yeni çıkartılan ürünler ve benzeri her şeyi öğrenmek için hemen siz de aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takibe alın:

Eti İletişim Email Adresi: bilgi@etietieti.com

ETİ Facebook

ETİ Twitter

ETİ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!