New York’ta merkezi bulunan Estee Lauder 1946 yılında kurulmuştur. Kozmetik sektöründe yeniliklere imza atabilmek için kurulan ünlü marka Amerikalı girişimci ve güzellik uzmanı olan Estee Lauder ve eşi Joseph Lauder tarafından kurulmuştur.

1998 yılında Times dergisi tarafından “20. Yüzyılın En Etkili 20 İş Dahisi” ödülü almaya hak kazanan Estee Lauder, 24 Nisan 2004 yılında 97 yaşında hayata gözlerini yummuştur. Kendisi öldükten sonra şirketler grubunun başına ise varisi olan Evelyn Lauder geçmiştir.

Dünya çapında kozmetik ve güzellik ürünleri alanında büyük yeniliklere ve büyük öncülüklere imza atan ünlü marka günümüzde dünyanın en büyük kozmetik ürünleri şirketleri arasında yer almaktadır. Estee Lauder Şirketler Grubu bünyesinde dünyanın dev kozmetik firmaları da barınmaktadır. Bu firmalar arasında Mac, Clinique, Origins, Aveda, Donna Karan ve Jo Malone gibi firmalar bulunmaktadır.

150 ayrı ülkede hizmet veren ve 25’i aşkın markanın portföy ve kategorileriyle hizmet sunan marka cilt bakımı, parfüm, saç bakımı ve güzellik üzerine her alanda hizmet vermektedir. Türkiye’de de hizmet veren Estee Lauder markasının 0850’li çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. 0850 250 17 94 numarasını tuşlayarak Estee Lauder çağrı merkezine bağlanabilir ve müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!