Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

13 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Eskişehir ilinde hizmet veren enerji dağıtım kuruluşu Esgaz, 2010 yılında kurulmuştur. Eskişehir bölgesinde gerçekleştirilen doğalgaz dağıtımı, satışı ve desteği Esgaz tarafından karşılanmaktadır. Esgaz’ın 0222 numara ve üç haneli ayrı çağrı merkezi iletişim numaraları vardır.

Esgaz çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetlerine 0222 330 00 00 numarasını kullanarak ya da 187 numarasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezinde abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca fatura ve borç sorgulama, size en yakın olan Esgaz bürosu bilgileri, arıza bildirimi ve abonelik işlemleri ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.


Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” için 2 yorum

  1. Esgaz çağrı merkezi üzerinden birçok işleminizi gerçekleştirebilmeniz bayağı kolaylık sağlıyor. Burada verdiğiniz numara üzerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçtim ve hızlı bir şekilde sorunlarımı çözdüler.

  2. Nasıl saçma bir zihniyet ev taşınırken boş evin gazını açıp daha boşaltılmamış evin gazını kesiyor akşam saatinde kimseye ulaşılamıyor 187 arıza hattı da akşam cevap vermeyen bir numaraya yönlendiriyor böyle bir sistem olamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir