30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

ENUYGUN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 88 88

Son zamanlarda seyahat sitesi denilince ilk akla gelen web sitelerinden biri de Enuygun web sitesidir. Bir seyahat sitesi olarak kendini tanımlayan bu internet sitesinde dijital ortamda seyahate dair birçok deneyimi yaşamanıza yardımcı olan bir yapıya sahiptir. Bu anlamda Türkiye’de seyahat etmek istediğiniz her yere uçak biletlerinize bakabilir, otobüs bileti arayabilir, otel veya gezgin kategorilerine göz atarak en güzel rota çizmeyi Enuygun Gezgin uygulaması ile çıkartabilirsiniz.

Birçok açıdan faydalanılabilir bir web sitesi olan Enuygun, insanların seyahat noktalarında en iyisini seçmeleri ve onlar için en uygun olanı bulmalarında yardımcıdır. Dijital ortamlarda seyahatleriniz ve uçak biletlerinizle bağlantılı satın alma öncesi veya sonrasında tüm desteği En uygun müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden görüşerek alabilir, sormak istediğiniz tüm konular hakkında da anında bilgi ve destek alabilirsiniz.

EN UYGUN Seyahat Sitesi Hizmetleri Nelerdir?

2008 yılında kurulan ve 12 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Enuygun markası bugün 180’den fazla çalışanıyla birlikte milyonlarca kez bilet satışı yaptırmış olup, yine milyona yakın aktif kullanıcısı ile birlikte en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bugün sağladığı uçak, otobüs biletlerinin yanı sıra 400 binden fazla otelin fiyat araştırmasını yaparak, özellikleriyle kıyaslamaya alacağınız şekilde sizlere bir arama motoru ve aynı zamanda rezervasyon yaptırma imkânı sunuyor.

Enuygun seyahat sitesinin tüm hizmet ve çözümleri ise şu şekildedir:

 • Uçak, Otobüs bileti
 • Otel arama ve rezervasyon hizmetleri
 • Enuygun ile bireysel nakit ihtiyacı için özel kredi başvuruları
 • Enuygun sigorta acenteliği sayesinde trafik sigortası, sağlık sigortası, kasko, dask ya da konut sigortası avantajları
 • ADSL veya Fiber internet bağlantısıyla birlikte en iyi tarife satın alma hizmetleri
 • Enuygun Mevduat ile tüm banka faiz oranları karşılaştırma
 • Güncel GSM tarifeleriyle en uygun fiyatlı tarife bulma aracı hizmetleri

Yukarıda saydığımız tüm hizmetler, Enuygun markası üzerinden sizlere sunulan hizmetlerdir. Başvurduğunuz ve değerlendirdiğiniz tüm detaylar hakkında daha fazla bilgi almak içinse sayfamızdaki telefon numarasından Enuygun çağrı merkezi temsilcilerini arayarak görüşebilirsiniz. İstediğiniz konuda bilgi, destek, fikir, soru ya da sorunlarınızı paylaşarak görüşme sağlamanız mümkündür.

ENUYGUN Çağrı Merkezi Telefon Numarası

ENUYGUN Telefon Numarası: 0850 333 88 88

Seyahatlerinizi belirlerken dünyanın herhangi bir yerine bile gitmek istediğinizde Enuygun uçak bileti servislerini kullanarak “nereden- nereye- ne zaman” aşamalarında çok basit aramalar yaparak, şehir veya havalimanı seçip, istediğiniz tarihli uçak biletlerini tek sayfada görebilirsiniz. Bu arama özelliği sayesinde birçok şirkete ait uçak biletlerini görür; en uygun fiyata Pegasus, THY, Anadolu Jet, Sunexpress ya da diğer firmalardan birini tercih edebilirsiniz.

Aynı süreç otobüs biletleri için de geçerlidir. Birçok firmanın karşılaştırmasını tek sayfada göstererek, sizlere hem saat hem de fiyat olarak en uygun olanı seçmenizde yardımcı olur. Bu konuda alışveriş yaparken yaşayacağınız tüm sorunlarda da Enuygun çağrı merkezi destek hattı 7 gün 24 saat sizlere hizmet sağlamaktadır.

Enuygun Gezgin Uygulaması Ne İşe Yarar?

Herhangi bir zamanda gitmek istediğiniz bir yere, dışarıdan gözle bakarak fikir almak istediğinizde Enuygun gezgin rotasını kullanabilirsiniz. Nedir bu Enuygun gezgin rotası? En basit haliyle ailenizle, çocuklarınızla ya da baş başa gezmek istediğiniz özel temalı adreslerde harikulade gezilere çıkabilirsiniz.

Kültür başkentlerinden gezmezsem olmaz diyeceğiniz adreslere, lezzet başkentlerinden yüksek adrenalin olduğu, doğa güzelliklerinin ön planda olduğu, romantik günleri yaşayacağınız özel tatiller ve dahası denilebilir birçok derlemeyi Gezgin sayfasında görebilirsiniz. Fikir oluştuktan sonra tüm her şey hazır olduğunda alışverişinizi yaparken soracaklarınız varsa da Enuygun iletişim numarası ile müşteri destek hattıyla dilediğiniz gibi görüşebilir, destek ve bilgi alabilirsiniz.

İstediğiniz her zaman internet sitesinde bulunan sıkça sorulan sorular menüsünden de detaylara ulaşabilirsiniz. Bunun için sormak istediğiniz sorularınızın cevabı belki https://www.enuygun.com/ucak-bileti/sikca-sorulan-sorular/ adresinde de olabilir. Kontrol etmenizde fayda var.

ENUYGUN İletişim Posta Adresi: İçerenköy Mahallesi Umut Sok. And Ofis Sit. No: 10-12 /55 Ataşehir/İstanbul

ENUYGUN İletişim Formu Adresi: https://www.enuygun.com/iletisim/

Enuygun Tüm Müşteri Destek Hattı Telefon Numaraları

 • Enuygun Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 333 95 95
 • Enuygun Seyahat Hattı: 0850 333 88 88
 • Enuygun Sigorta Acenteliği Hattı: +90 216 469 69 81
 • Enuygun Merkez Ofis Telefon Numarası: +90 216 575 01 42
 • Enuygun Faks Numarası: +90 216 575 01 42

ENUYGUN İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-mail adresleri üzerinden yazılı iletişime geçmek gerektiğinde iletişime geçebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu sayede Enuygun e-mail adresi ile birlikte yapmak istediğiniz çözümler ve fikirler konusunda da destek alabilirsiniz. Bu konuda en iyi şekilde faydalanacağınız e-mail adresleri dışında sosyal medya hesaplarını da takibe alarak dilediğiniz her zaman faydalanabilir, istediğiniz her zaman keyifli bir zaman geçirme konusunda Enuygun kampanya ve promosyonları, özel günlere ait duyuruları anında öğrenebilirsiniz!

ENUYGUN İletişim Email Adresi: bilgi@enuygun.comdestek@enuygun.com

ENUYGUN Facebook

ENUYGUN Twitter

ENUYGUN İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!