30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

English Home firması sanki İngiltere’de bulunan bir firmanın Türkiye şubesi gibi gelse de bu kalitede ürünleri üreten ve pazarlayan aslında bir Türk firmasıdır. Hızlı bir şekilde yükselen ve müşteri hizmetleri kalitesini her gün bir üst seviyeye taşıyabilmeyi başaran English Home, müşterilerinin geri dönüşlerini de detaylı bir şekilde incelemektedir.

Tornacılıktan bugünlere gelen Turgut Aydın’ın hikayesi ve English Home haline gelebilmesi için geçtiği yol tam bir başarı hikayesidir.

Kendisi ilkokulu okuduktan sonra maddi zorluklardan dolayı okuldan ayrılır ve 14 ila 15 yaşlarında İstanbul’a gelerek iş arar , bir tornacının yanında uzun süre çalıştıktan sonra etrafında gördüğü tekstil üretim yerlerini görüp ilham alıp kendisi bir tekstil malzemeleri satan bir firma kurar. Ev tekstil ve benzeri ürünler satan firması Dömeks iyi bir ivme yakalar ve kendi tekstil atölyesini kurar ve adına da Aydın Örme ismi verilir.

Aydın Örme’de aynı başarıyı gösterip dünyadaki en iyi örme şirketleri arasında ilk 500’e girmeyi bile başarır. Daha farklı sektörlerde faaliyet yapmak isteyen Turgut Aydın ; özel sağlık sektöründeki boşluğu görüp Memorial Hastane’sini kurar , şuan 9 hastane ile devam eden memorial çok yakında Bahçelievler’de açılacak süper lüks ve tasarım ödüllü bir hastane açmak üzeredir.

90’lı yılların başında açılan English Home zamanın getirdiği ekonomik krizler sebebi ile zor günler geçirmektedir , piyasadaki boşluğu gören Aydın Holding karşılıklı anlaşmaya vararak English Home’u kendi bünyesine katar ve kısa sürede hem yurt içi hem yurt dışında bir çok mağaza açıp ev tekstili dalında hizmet vermeye başlar.

Bir English Home mağazasına girdiğinizde ağırlıklı olarak beyaz ve açık mavinin hakim olduğu, içinizin huzurla kaplandığı mis gibi kokan rahat bir ortam ve güler yüzlü personelle karşılaşmanız sizi ayrıcalıklı hissettirecektir.

English Home Çağrı Merkezi , English Home İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 724 03 46 ‘ dur 

Sizinde English Home ile alakalı deneyimleriniz var ise yorumlar bölümünde öneri ve şikayetlerinizi önemle paylaşmanızı rica ederiz.

Farklı bir arayış içindeyseniz web sitemiz üzerinden Karaca Home konumuza ve karaca home iletişim ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz , yine aynı sektörde faaliyet gösteren Enza Home ‘  iletişim ve telefon numarasına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!