30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

2003 yılında kurulan Enerya, perakende elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Türkiye geneline elektrik hizmeti sunan enerji firmasına abone olanlar belirsiz süreli veya süresi bir yıl ya da üstü belirli abonelik sözleşmelerini ceza ödemeden feshedebilme imkanına sahiptir.

Elektrik sistemlerinin denetim, kontrolü ve elektrik konusundaki destek hizmetlerinden sorumlu olan Enerya, Türkiye’nin en güvenilir enerji dağıtım firmaları arasında yer almaktadır. Müşterilerine şeffaf bir çalışma politikası sunan Enerya, aynı zamanda sokak lambalarının aydınlatılması konusunda da hizmet sunmaktadır.

Enerya çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır.. Bu numara ile Enerya şirketinde bulunan abonelik hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Enerya’ya bildirebilirsiniz.

Enerya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 444 84 29

Çağrı merkezini puanlayın!