Enerjisa Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik ihtiyacının karşılanması için kurulan Enerjisa, elektrik piyasasında ülkemizin en başında gelen firmaları arasındadır. Elektrik üretimi, dağıtımı, ticareti ve satışını yapan firma aynı zamanda doğalgaz konusunda da hizmet sunmaktadır.

Her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Enerjisa, Türkiye genelinde toplam 14 ilde hizmet sunmaktadır. 9 milyonu aşkın abonesi bulunan Enerjisa ortalama olarak 20 milyonu aşkın kullanıcıya enerji hizmeti vermektedir.

Enerjisa firmasının 444’lü çağrı merkezi iletişim numarası vardır. Bu çağrı merkezini hafta içi 08:30 ile 17:30 saatleri arasında arayarak Enerjisa ile ilgili istek, soru, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Aynı çağrı merkezi üzerinden aboneliğiniz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Enerjisa’nın çağrı merkezine ulaşmak istiyorsanız 444 43 72 numarasını tuşlayabilirsiniz. Dilerseniz Enerjisa’nın resmi internet sitesini ziyaret ederek online olarak da destek alabilirsiniz.


Enerjisa Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. EnerjiSA çağrı merkezinden bilgi alabilmek çok zor… Başka arkadaşlar da bu sorunu yaşadılar mı bilmiyorum ama ne zaman arasak detaylı bilgiye bir türlü erişemiyoruz. Direk bağlanma numaralarının çoğu da aktif değil sanırım o sistemi artık tercih etmiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir