3 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

ENERJİSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 43 72

Sabancı Holding tarafından 1996 yılında kurulan EnerjiSA, “Türkiye’nin Enerjisi” sloganı ile günümüzde güçlü ve köklü markalardan biri olarak bilinir. Dağıtım, Satış, Müşteri Çözümleri ya da Eşarj gibi alanlarda faaliyet gösteren EnerjiSA, yenilikçi düşüncesiyle birlikte farklı uygulamaları sayesinde her zaman insana yatırım yapmayı hedeflemiş durumdadır.

Türkiye’nin enerjisi olmak hedefiyle bu anlamda Başkent, Ayedaş ve Toroslar adında 3 farklı dağıtım şirketiyle 10 milyona yakın abonesine 14 şehirde hizmet sağlamaktadır. Yaklaşık 21 milyon kullanıcıya hizmet sağlanan bu dağıtım şirketleri aracılığıyla her geçen gün güçlü bir yapı halinde hizmet sunar. Olası soru ve sorunlarınıza karşı günlük binlerce çağrı alan EnerjiSA ile ilgili tüm sorunlarınıza karşılık EnerjiSA müşteri hizmetleri üzerinden görüşebilir, çağrı merkezi yetkilileriyle yapacağınız tüm görüşmelerde de birebir iletişimde olabilirsiniz.

EnerjiSA çağrı merkezi üzerinden yapacağınız tüm görüşmelerde istediğiniz gibi faturalarınızla alakalı sorularınızın yanıtlanmasını talep edebilir, elektrik hakkında sorularınız varsa tüm sorularınız ya da sorunlarınıza ait çözümler arayabilirsiniz. 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından EnerjiSA’ya ulaşarak taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Bu çağrı merkezini hafta içi 08:30 ile 17:30 saatleri arasında arayarak Enerjisa ile ilgili istek, soru, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Aynı çağrı merkezi üzerinden aboneliğiniz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

ENERJİSA Çağrı Merkezi İletişim – Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ENERJİSA elektrik kesintisi Telefon Numarası: 4444372

EnerjiSA abonesi olan tüm müşteriler, abonelikler hakkında sorularını soracakları ve muhatap bulacakları 444’lü hattı arayabilir ve müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilirler. Buna göre aboneliğinizle ilgili tüm durum ve süreç hakkında bilgi isteyebilir, abonelik sonlandırma ya da koşul öğrenme, istek, soru ya da önerilerinizi paylaşarak da hızlıca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Abonelik hakkında çözümleyemediğiniz tüm konularda, soru ya sorunlarınızın tamamında Enerjisa kesinti numarası olarak sayfamızda paylaştığımız numara ile yetkililerle görüşebilirsiniz. Doğru ve güvenilir bir biçimde destek alacağınız müşteri desteği hattı sayesinde her an her zaman görüşebilir, bilgi paylaşımında bulunarak görüşlerinize yanıt alabilirsiniz.

Aynı zamanda aşağıda yer alan bağlantı üzerinden EnerjiSA Online işlemlerinizi yapabileceğiniz internet sayfasına giriş yaparak; sayfa üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde EnerjiSA abonelik hizmetlerine dair işlemlerinizi hızlı, istediğiniz gibi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

ENERJİSA İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Çeşitli duyuru, bilgilendirme ya da şirket hakkındaki aktif paylaşımlarla ilgili sosyal medya üzerinde takip altına almak istediğiniz tüm konular için sizlerde Enerjisa sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Aşağıda tüm sosyal medya hesaplarına ulaşarak kontrol edebilirsiniz.

İletişim Email Adresi: enerjisa.kurumsal@enerjisa.com

ENERJİSA Facebook

ENERJİSA Twitter

ENERJİSA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!