24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

1971 yılında kurulan Emsan mağazaları geçmiş dönemlerdeki tecrübelerini günümüzde de kullanarak müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Günümüze kadar sürekli olarak gelişerek gelen Emsan, mutfaklarda harikalar yaratabileceğiniz ürünleri sizlere sunmaktadır.

Annelerimizin de mutfaklarında yer alan ve bugün kendi evlerimizde de kullandığımız Emsan ürünleri, evlerin baş tacı olarak nitelendirilecek ürünlerdir. Pişirme grupları, sofra grupları, mutfak yardımcı ürünleri grupları, çeyiz paketleri ve elektrikli ufak mutfak aletlerini sizlere sunmaktadır.

Özel indirimler, fırsatlar ve kampanyalar ile cazip bir marka haline gelen Emsan, kaliteli ürünleri ile mutfak dekorasyonunuza da katkı sağlayabilecek ürünleri sizlere sunmaktadır. Online alışveriş imkanı da sunan Emsan’ın 0212 495 22 22 numaralı çağrı merkezini arayarak Emsan yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

İstek, soru, görüş, şikayet ve öneriler için tuşlayabileceğiniz numara günün her anında erişebileceğiniz resmi bir çağrı merkezi numarasıdır. Emsan ile iletişime geçmek çağrı merkezini kullanabileceğiniz gibi dilerseniz online destek kısmından da yararlanabilirsiniz.