2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Emsan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503336622

Türkiye 1970’li yıllarda kurulan pek çok markalardan biri olan Emsan, bugün mutfak aletlerinden küçük ev aletlerine, ev tekstil ürünlerinden çeyiz setlerine kadar yeni evlenen çiftlerin, evlerini kurarken uğradıkları en iyi markalardan biridir. Günümüz şartları içerisinde ömür boyu garantisi olan ürünleriyle beraber Emsan, Türkiye’nin çeyiz seti alanındaki en büyük markası olarak bilinir ve tercih edilir.

Mutfak eşyalarında aranan ve bilinen pek ço marka il beraber geçmişten bugüne tecrübeleriyle beraber her zaman en iyisi olma fikriyle beraber sofralarda tabaktan mutfak eşyalarının neredeyse tamamına kadar en iyi marka olma yolunda her geçen gün bir adım daha atma yolunda ilerliyor. Bu noktada ister mağazasında isterseniz de internet üzerinden yapacağınız alışveriş deneyimlerinizle ilgili oluşan sorularınızda Emsan iletişim numarası ile görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Emsan Ürünleri Nelerdir?

Sofralarda yemek takımları, çay kahve pasta takımları, kahvaltı ve sofra servisleri gibi pek çok çeşit ürünlerden mutfakta pişirme, mutfak gereçleri gibi ürünlerin tamamına tek tık ile Emsan kalitesinde ulaşabiliyorsunuz. Bıçak setleri, tencere setleri, çelik çeyiz setler, çay ve kahve makineleri gibi birçok ürünlere, cihazlara sizlerde ulaşabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili olarak ön bilgi almak, satış öncesi destekten faydalanmak istediğinizde de Emsan çağrı merkezi ile birlikte müşteri temsilcileriyle görüşebilir, sorularınıza yanıt aramak istediğiniz her soruyu sorarak da bilgi alabilirsiniz.

İnternet sayfasından siz de güncel alışveriş deneyiminizi yaşarken en uygun fiyatlara ömür boyu garanti ürünler bulacaksınız. Emsan tüm eşyalarında en çok satanlar ve internete özel kategorisinde yayınladığı ürünleriyle beraber sizi mutlu etmeyi başaracak en iyi markalardan biridir. Her döneme ait şekilde haftalık çeşitli kampanyalarla sizi karşılıyor ve mutlu etmeyi başarıyor. 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz kampanyasından faydalanabilir, internete özel tüm indirimleri de burada görüntüleyebilirsiniz. Özel indirimler, fırsatlar ve kampanyalar ile cazip bir marka haline gelen Emsan, kaliteli ürünleri ile mutfak dekorasyonunuza da katkı sağlayabilecek ürünleri sizlere sunmaktadır. Online alışveriş imkanı da sunan Emsan’ın 0212 495 22 22 numaralı çağrı merkezini arayarak Emsan yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Yeni Üye Olanlara Özel 40 TL İndirim!

İnternetten yapacağınız alışverişlerde Emsan tüm ev eşyalarınızda, çeyiz setlerinize 40 TL indirim veriyor. 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan yeni üyeler için indirim kupon kodu HSG40 olarak geçerli olup, sormak istediğiniz tüm sorularda da Emsan müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi, destek alabilirsiniz. Sayfamızda yer alan Emsan’ın çağrı merkezi telefon numarasını anında arayıp her konu hakkında görüşebilirsiniz.

Emsan Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Kendi internet sayfasından aldığınız tüm ürünler hakkında alışverişlerinize ait şekilde tüm güncel sipariş takibini https://www.emsan.com.tr/account/track adresi üzerinden basit bir şekilde yapabilirsiniz. Sipariş Takibi sorgulama sayfasında e-posta adresi ve sipariş numaranız girilerek, burada basit bir şekilde doğrulama ile beraber siz de satın aldığınız tüm ürünler nerede, hangi aşamada gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ürün sigortası desteğinden tutun da ücretsiz iade, ücretsiz kargo gibi aşamalarıyla beraber sizi en iyi şekilde karşılayacak imkanlarıyla beraber Emsan en iyi müşteri iletişim desteğiyle sizlere destek sağlar. Satış öncesi ve sonrası noktasında faydalanacağınız en iyi hizmetiyle beraber siz de istediğiniz şekilde imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Emsan E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Tüm sosyal medya hesaplarından ve e-posta adresi ile iletişime geçerek Emsan müşteri hizmetleriyle görüşebilir, aktif kampanyalar veya çeşitli indirimlerin neler olduğuyla ilgili olarak da takibini yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eposta Adresimusterideneyimmerkezi@emsan.com.tr

EMSAN Twitter

EMSAN İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!