1991 yılında çalışmalarına başlayan Eminevim, İstanbul İş Hanında birkaç arkadaşın sırayla araba satın alması amacıyla Eminotomotiv adı ile kurulmuştur. İlk dönemlerde sırayla araba alma mantığı üzerine çalışan Eminevim, 2005 yılından itibaren Türkiye’de faizsiz ev satın alma yöntemini getirmiştir. 25 yılı aşkın geçmişinde binlerce kişiyi ev ve araba sahibi yapan Eminevim, düşük maliyetli hizmet sunmaktadır.

Esnek ödeme seçenekleri sunan Eminevim, ilk etapta alınacak evin tutarını belirler. Daha sonra taksitlendirme için gerekli planlamalar yapılır. Taksitlendirmeler ise 60 ay ile 120 ay arasında değişmektedir. Taksit sayıları gruptaki kişi sayısını da belirler. 100 taksit ile ev alma grubundaysanız gruptaki kişi sayısı 100 ile sınırlıdır. Bu kişilerin her ay ödediği taksit tutarları ile 1 kişiye ev alınır.

Eminevim sisteminde toplanan para ile sıra kimde ise o kişiye ev alınır. Ancak ev alınan kişinin ödemeleri bitene kadar evi ipotek altında tutulur. Kuralarda ilk sıralarda yer alırsanız diğer kullanıcılardan daha fazla ödeme yapmak durumunda da kalabilirsiniz. Eminevim ile ilgili merak ettikleriniz için çağrı merkezini de kullanabilirsiniz. Eminevim müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz 444 36 46 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!