ELİZAMODA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504250359

Son dönemlerde artan tesettür giyim dünyasına ait pek çok marka, internet dünyasında da e-ticaret olarak hizmetlerine devam etmektedir. Bunlardan biri de Elizamoda markası oluyor. Oldukça şık ve kaliteli ürünleriyle beraber kadınların kendilerine güvenerek giyecekleri harika şık kombinler de yaratabilmelerine yardımcı oluyor. Kadınların her zaman yanında olan kampanyalar ve özel indirimleriyle beraber internet üzerinden tesettür elbise, kap, yelek, tunik, eşofman takımı ya da mont gibi pek çok ürünlere hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Tesettüre dair pek çok ürünü bulacağınız Elizamoda ile birlikte kaşe kaban, panço, etek ya da kazak gibi birçok ürünleri de anında bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Müşterilerine sunduğu güven ile birlikte Elizamoda iletişim numarası hem telefon ile hem internet sitesindeki iletişim sayfasıyla hem de Whatsapp desteğiyle gerçekleştirilebiliyor. Bu anlamda dilediğiniz her zaman tesettür giyim modelleriyle beraber kendinizi şımartacağınız elbise, abiye, kombin ya da dış giyim kıyafetlerle beraber istediğini gibi özel siparişlerinizi verebilirsiniz.

Büyük beden giyen kadınların isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde de özel ölçülerde yapılan elbise, tunik, abiye gibi modellerle beraber pek çok ürünün de anında siparişini internet sitesinde modeli görüntüleyip verebilirsiniz. Whatsapp desteği için aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

ELİZAMODA WhatsApp İletişim Hattı: 0534 839 38 44

ELİZAMODA Komisyonlu Satış Modeli Nedir?

Bu markanın ürünlerini siz de satmak ister misiniz? Elizamoda.com üzerinden XML bayiliği adı altında bir bayilik alabilir ve siz de bir iş ortağı olarak hizmet gösterebilirsiniz. Fakat bu modelde XML bayiliğini sadece toptan satış için sağlamakta olan marka ile ilgili tüm sorularınız için Elizamoda çağrı merkezi ile iletişime geçerek toptan satış hakkında tüm prosedürler nelerdir öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışına toptan tesettür satışlarıyla beraber kazanabilir ve kazandırabilirsiniz. Yüksek kâr marjı oranlarıyla beraber toptan sipariş verebiliyor ve satın alabiliyorsunuz. Bu konu hakkında hem detaylı bilgi almak için hem de sipariş süreçleri için siz de 0533 714 45 11 nolu telefon üzerinden görüşebilir ve toptan tesettür satış hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Elizamoda Toptan Satış Telefon Numarası: 0533 714 45 11

ELİZAMODA Müşteri İletişim Formu

Eğer Elizamoda ile yaptığınız alışverişlerinizde herhangi bir konu hakkında yazılı iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki iletişim formuna ulaşabilirsiniz. Bu form ile birlikte istek, öneri, şikâyet ya da çeşitli konular hakkında taleplerinizi oluşturarak bildirimde bulunabiliyorsunuz.

ELİZAMODA İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.elizamoda.com/iletisim

ELİZAMODA E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Hem toptan satış hem de perakende satışıyla e-ticaret dünyasında her zaman için en iyi şekilde Elizamoda ile birlikte alışverişlerinizi güvenle yapabilir ve yaptırabilirsiniz. Bu anlamda yararlanacağınız markanın güncel indirimler ve kampanyaları hakkında bilgi almak için de dilediğiniz her zaman aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.

ELİZAMODA Eposta Adresi: destek@elizamoda.com

ELİZAMODA Facebook

ELİZAMODA Twitter

ELİZAMODA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!