24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Ev aletleri ve profesyonel kullanım için uygun olan cihaz seçenekleri sunan Electrolux, dünyanın 150 ülkesinde her yıl 40 milyondan fazla ürün satışına imza atmaktadır. Lider markalar arasında bulunan Electrolux, yenilikçi ve teknolojiden yararlanarak yaptığı çalışmalar sayesinde kullanıcıların beklentilerini karşılayabilen bir marka haline gelmiştir.

Geniş hizmet ağı ve ürün seçeneği ile dikkat çeken Electrolux, profesyonel şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun yıllardır yaptığı çalışmalarda hizmetlerini genişleten ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını geliştiren ünlü marka elektrikli aletler sektöründe lider konumdadır. İsveç merkezli olan marka beyaz eşya üreticisi olarak da hizmet sunmaktadır.

Üretimlerinde pek çok farklı marka adı altında ortaya çıkan Electrolux, elektrikli süpürgeler ve ev aletleri üzerine yaptığı çalışmalarıyla da ilgi görmektedir. Dünya devi olan Electrolux, beyaz eşya üretimiyle yer aldığı konumu itibariyle çalışmalarını sürdürmektedir. Stockholm’de yer alan merkezinden çalışmalarını yürütmektedir.

Kısa süre içerisinde çok sayıda farklı markanın birleşimi ile grup haline gelen marka dayanıklı ev aletleri ve profesyonel ürünler olmak üzere iki ayrı alanda hizmet sunmaktadır. Markanın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 250 35 89 numarasını tuşlayabilir ve müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!