30 Ekim 2020 tarihinde güncellendi.

Ekici Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 (242) 258 13 96, 444 4 850

Ekici Peynir Ailesi, “peynirlerimizin adı aklınızda, tadı damağınızda” sloganıyla birlikte 1957 yılından bu yana peynir üretimi noktasında kendi başına en iyi markalardan biri olmayı başarmış, kaliteli ve lezzetiyle her zaman adından söz ettirmeyi başarısıyla kanıtlamış bir markadır. Türkiye’de bulunan en büyük şirketler arasında ilk 1000’de adını yazdırmayı başaran, 1957 yılından beri sadece peynir üreterek başarısını kanıtlamış bir markanın bugün Antalya’da 42 bin metre karelik bir alana sahip, her gün yaklaşık 480 ton süt işleme kapasitesiyle beraber hizmet verdiğini söylemek mümkündür.

Kahvaltıları lezzet noktasına ulaştıran kahvaltı çeşitlerinden biri olan peynir dünyasında adı her zaman geçen, adından söz ettirmeyi başaran, istikrarlı ve ciddi hizmet anlayışıyla beraber kaliteli ve hijyene değer veren en önemli markalardan biridir. Sağlamış olduğu hizmetlerinin yanı sıra Ekici Peynir, her döneme ait yenilikleri takip etmeyi başarmış ve bu şekilde yenilikçi kalmış marka olarak ön plandadır.

İletişim kabiliyeti noktasında müşterilerinin sesine her zaman kulak vererek kendini yenileyen, şikayetleri önemseyen ve dikkate alan Ekici Peynir markası, günümüz şartları altında her zaman için müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde müşteri memnuniyetini %100 sağlamaktadır.

Ekici Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ekici Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 (242) 258 13 96, 444 4 850

Ekici Peynir müşteri hizmetleri telefon numaraları yukarıdaki gibi 2 telefon numarasından da ulaşabilir ve bu noktada görüşmelerinizi ister İstanbul’daki ofis üzerinden isterseniz de genel merkeze ulaşabileceğiniz telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

Uzman kadrosuyla beraber günümüz şartlarında lezzetli ve hijyene dayalı üretimleriyle beraber, fabrikada ARGE çalışmalarına yenilikçi görüş ile dikkatli şekilde hizmet sağlayan, iş ahlakını ön planda tutan Ekici Peynir markası ile yaşanabilir tüm olumsuz deneyimlerinizde müşteri temsilcileriyle telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Yüksek standartlarda kaliteli peynir üretiminin hakkını vermeye çalışan Ekici Peynir markasının sahip olduğu kalite standartları belgesi ISO 9001, ISO 10002 ve ISO 22000 belgeleridir. Bunun dışında BRC Gıda Güvenliği ve TSE Helal Sertifikası da bulunmaktadır. Marka ve peynir ürünleriyle ilgili yaşamış olduğunuz her türlü deneyimle alakalı soru, sorun, öneri, şikâyet ya da istekleriniz hakkında Ekici Peynir müşteri temsilcileri ile görüşme yapabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Dilediğiniz takdirde aşağıda yer alan tüm e-posta ve sosyal medya hesaplarından da iletişim kurarak, görüşmeler yapabilir ve buna göre herhangi bir kanal üzerinden görüşme başlatabilirsiniz.

Ekici İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

E-posta Adresi: info@ekicipeynir.com

EKİCİ Facebook

EKİCİ Twitter

EKİCİ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!