Edenred Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Uluslararası ön ödemeli kart ve kupon sektöründe yer alan Edenred, ülkemizde ve dünyada ilk yemek kuponu sunan şirketler arasındadır. Edenred, Türkiye’de toplamda 24.000 şirketin 1.5 milyonu aşkın personeline hizmet sunmaktadır. Toplam olarak 40 bin üzerindeki anlaşmalı üye iş yeri ile entegre bir şekilde çalışmalarını sürdüren Edenred “Ticket” ismi ile bilinmektedir.

Edenred faaliyetleri yalnızca yemek kuponları ile sınırlı değildir. Şirket personellerinin iş performansını yükseltebilecek ve motivasyonlarını artırabilecek olan destekleri de sunmaktadır. Erencard ürünleri arasında Ticket  Compliments, Ticket Plus, Ticket Service, Red Club ve daha pek çok farklı ürün bulunmaktadır.

Edenred firmasına ulaşmak istiyorsanız 0850 222 22 66 veya 444 22 66 numaralarını tuşlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre değişebilen sürelerde çağrı merkezi yetkilileri çağrınızı cevaplayacaktır.


Edenred Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Ön ödemeli kart olarak biz de ufak tefek siparişler için bu kartı seçtik ama çağrı merkezi hizmetleri daha tam gelişmemiş. Bu kadar ünlü bir markanın daha iyi ve daha hızlı çağrı merkezi hizmeti verebilmesini beklerdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir