9 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1954 yılında kurulan ECA, Elginkan Topluluğu tarafından hizmet vermektedir. Ahmet Elginkan, H. Ümmehan Elginkan ve oğulları H. Ekrem ile H. Cahit Elginkan tarafından kurulan ünlü marka Türkiye merkezinde hizmet veren bir kuruluştur. Uzun yıllar boyunca sektörde yapılan çalışmalar ekseninde markalaşan ve kombi markaları arasında dikkat çeken ECA, oğulları ve babalarının baş harflerinden oluşan bir isme sahiptir.

1965 senesinde oğullardan Cahit Elginkan, şirketin büyüklüğünü görebilme fırsatı yakalayamadan 34 yaşında yaşadığı bir kaza sonucunda hayatını kaybetmiştir. 1967 yılında ise Elginkan Holding hizmet vermeye başlamıştır. Elginkan ailesinin tamamının vefatından sonra bütün mal varlığı vakfa devredilmiştir.

Geniş ürün kapasitesiyle çalışmalarına devam eden ECA markasının ürettiği ürünler arasında duş sistemleri, armatürler, seramik sağlık araçları, gömme rezervuarlar, seramik kaplama malzemeleri ve banyo aksesuarları gibi pek çok farklı ürün yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetine özen gösteren ve dünya çapında çalışmalarını sürdüren ECA markasının çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. ECA markasının çağrı merkezini arayarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 322 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!