1954 yılında kurulan ECA, Elginkan Topluluğu tarafından hizmete sunulmuştur. Ahmet Elginkan, H. Ümmehan Elginkan ve oğulları H. Ekrem ile H. Cahit Elginkan tarafından kurulan ECA, Türkiye’de hizmet veren bir markadır. Uzun yıllardır sektör içerisinde yer alan önemli markalardan olan ECA ismini oğulları ve babalarının baş harflerinden oluşturulan kısaltmadan almaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken ECA markasının ürün seçenekleri arasında duş sistemleri, armatürler, seramik sağlık gereçleri, gömme rezervuarlar, seramik kaplama malzemeleri, banyo aksesuarları, panel, kombi, döküm radyatörler, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, termosifonlar, şofbenler, doğalgaz sayaçları, banyo ve mutfak dolapları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları gibi pek çok farklı ürün seçeneği yer almaktadır.

Ar-Ge çalışmalarıyla da ön plana çıkan ECA, yenilikçi yaklaşımlarıyla hizmet kalitesini her geçen gün bir üst noktaya taşıyabilmektedir. Faaliyette olduğu süre boyunca ürün seçenekleriyle müşteri kitlesine profesyonel çözümler üreten ECA, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. ECA çağrı merkezine bağlanarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. ECA çağrı merkezi için 444 0 322 numarasını tuşlayabilir ve müşteri temsilcileriyle bağlantıya geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!