E-Devlet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık aynı adres üzerinden e-devlet sistemi sayesinde pek çok farklı işlem yapılabilmektedir. Güvenilir şekilde işlem yapabilmenizi sağlayan e-devlet sistemine TC kimlik numarası ve e-devlet şifresi üzerinden giriş sağlayabilirsiniz.

Vatandaşların daha rahat bir şekilde elektronik ortamda ihtiyaç duyduğu işlemleri yapabilmesi için geliştirilen e-devlet sisteminde pek çok farklı işlem gerçekleştirilebilmektedir. Devlet bünyesinde hizmet veren kurumların da yer aldığı e-devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için PTT şubelerinden e-devlet şifrenizi almanız gerekmektedir.

E-devlet sistemi ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi belirtebileceğiniz bir çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. 160 numarasını tuşlayarak e-devlet yetkililerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca e-devlet iletişim formunu doldurarak da online olarak e-devlet yetkililerine erişebilirsiniz.


E-Devlet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Yetkili birine telefon üzerinden erişebilmek neredeyse imkansız. Bir sorun yaşadığınız zaman sizi sürekli olarak e-devlet sitesine yönlendiriyorlar. İnternete erişim imkanınız yoksa bir süre bekleyin ve işinizi oradan halledin bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir