Dyson Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1978 yılında James Dyson tarafından üretilen vakumlu süpürge makineleri günümüzde Dyson markası altında dünyanın 65 ayrı ülkesine ihraç edilmektedir. Toz torbalarının tıkanmasıyla makinenin iyi çalışmadığını fark eden bir mucidin araştırmaları ve denemeleri sonucunda toz torbası olmayan elektrikli süpürge üreten James Dyson, büyük bir başarıya imza atarken aynı zamanda farklı gelişmeleri de ortaya çıkarttı.

Dünya markası olan Dyson bünyesinde 1000’den fazla mühendis sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Motor, akustik, elektronik ve ses bilim gibi alanlarda da çalışmalar yapan mühendisler kaliteli ürünleri ortaya koyabilmek için kendisini geliştirmektedir. Dyson ürünleri arasında fanlar, fanlı ısıtıcılar, saç kurutma makineleri ve el kurutma makineleri de yer almaktadır.

Yeni tasarımlar üzerinde sürekli olarak çalışan Dyson ekibi, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Genç mühendislere yaptıkları tasarımlar için ödüller de veren Dyson, bu sayede üretim ve yeni ürünler tasarlamak için de motivayon kaynağı olmaktadır. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri dikkatli bir şekilde değerlendiren Dyson’ın çağrı merkezi de bulunmaktadır.

Dyson çağrı merkezine 0850 532 11 44 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


Dyson Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası” için 2 yorum

  1. Dyson müşteri hizmetleri gayet kaliteli hizmet sunuyor. Takıldığınız sorunlarda sizlere destek verebiliyorlar. Ben bir ürün ile ilgili şikayette bulunmak istemiştim onu da gayet hoş karşılayarak gerekli yerlere iletebilmemi sağladılar.

  2. dyson’ın müşteri hizmetlerinden ben pek memnun değilim gönderdikleri sipariş eksik çıktığı için firmayı aramıştım ama biraz geç dönüş yaptılar sonuçta sorun çözüldü ama bu devirde biraz daha hızlı olmaları gerekiyor….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir