80 yılı aşkın geçmişi olan Durex, dünyaca ünlü bir prezervatif markasıdır. Son yıllarda adını sık sık duyuran Durex, doğum kontrolü ve aile planlaması açısından topluma yararlı olabilecek ürünler sunmaktadır. Pek çok farklı kategoride ürün sunan Durex, dünya çapında milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmıştır.

Farklı kullanım şekillerine sahip olan prezervatifler üreten Durex, jel ve oyuncak gibi cinsel ürünler de sunmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan Durex, Türkiye’de de en fazla tercih edilen prezervatif markaları arasında yer almaktadır. Dünyanın 1 numaralı tercihi olan Durex, bağımsız araştırma şirketinin 2016 yılı global hacimsel satış verilerine göre en fazla satılan prezervatif markası olma özelliğini de elde etmiştir. Kolay kullanımı ve güvenilirliği ile çoğu insanın ilk tercihleri arasında yer alan Durex prezervatifleri özel çalışmalar sonucunda sizlere sunulmaktadır.

Cinsel sağlık ürünleri ile dikkat çeken ve geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Durex’in çağrı merkezi telefon numarası da bulunmaktadır. Durex çağrı merkezi aracılığıyla ünlü markanın ürettiği ürünler hakkında geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebileceğiniz Durex çağrı merkezine 0800 211 81 12 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!