30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

D&R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 266 37 37

İlk 1996-97 senesinde müzik ve kitap mağazası olarak açılan D&R mağazaları, kitap ve müzik satışı konusunda Türkiye’nin önde gelen markalarından biri oldu. Kitap satış evi olarak ilk açılıyla beraber daha sonra birbirinden farklı birçok hizmetleri de aktif şekilde vermeye başladı. İlk şubesi İstanbul’da Erenköy ve Kadıköy’de açan D&R, Doğan Holding’e ait olmasıyla beraber Türkiye’nin büyük şehirlerinde 150’ye yakın mağazasıyla beraber hizmet vermeye devam eden bir yapıya sahiptir.

Çoğu zaman bazı kitaplar şubelerinde bulunmaz ve hızla tükenir , webden de satışı olan D&R bulamadığınız herhangi bir ürün için nerede olduğu ile alakalı D R çağrı merkezi personeline  stok kontrolü yaptırabilirsiniz , telefonu açtığınızda tüm kibarlıkları ile iletişim kursları görmüş D&R müşteri temsilcileri size en sevecen halleri ile sizi sıkmadan akıcı bir şekilde sorularınıza yanıt vermektedir.

Türkiye’de kitap satışı yapan en büyük kitap evlerinden biri olurken, çeşitli caddelerde, AVM’lerde kendisine ait mağazalarında hem kitap hem de müzik marketi olarak hizmet vermektedir. Bunların yanında hediyelik eşyalar, çeşitli çocuk oyuncakları ve bulmaca ürünleri dahil olmak üzere defter, kalem, hediyelik ajanda ve yılbaşı konsepti, sevgililer gününe özel konseptlerde de özel güne ait şekilde harikulade müşteri desteği sunmaktadır. Herhangi bir aksaklık sorununda ise hem mağaza üzerinden hem de D&R müşteri hizmetleri üzerinden istediğiniz destek ve bilgi paylaşımına anında sahip olabilirsiniz.

D&R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnternet üzerinden de aktif satışlarına devam eden, kitap, müzik, hediyelik eşya ve benzeri birçok ürünlerin satışını yapan D&R mağazalarında birçok kitap ve filmlere internet üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden satın aldığınız tüm kargo paketleriniz hakkında son durum öğrenmek ya da kargo hakkında yaşadığınız soruna çözüm bulmak için D R müşteri temsilcisi iletişim numarası ile beraber anında görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

D&R mağazalarına ait tek bir hizmet numarası bulunmaktadır. Bu hizmet numarası aşağıdaki gibi bulunmakta olup, soru ve önerilerinizle birlikte istek ya da şikayetlerinizi de yine aynı hatta bildirmeniz mümkün olmaktadır.

D and R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 266 37 37

D R Şikayet Hattı

Şikayetlerinizle alakalı şirket yetkileriyle görüşmek istediğinizde de D&R Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Ek olarak aşağıda yer alan e-mail olarak yazılı şekilde ulaşmak için, web sitesi üzerinden iletişim formu doldurup bilgi edinebilirsiniz. Mesai saatleri 09.00 – 21.00 arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilmek ve anında görüşebilmek her zaman mümkün olmaktadır.

D R Müşteri Hizmetleri İletişim: https://www.dr.com.tr/%C4%B0leti%C5%9Fim

D R İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Her dönem konseptlere özel, yeni kitaplar ve klasik kitaplarıyla beraber çeşitli kampanyalar yaparak bunu sosyal medya hesaplarından duyuran D&R mağazalarına gitmeden siz de tüm aktif kampanyaları öğrenmek için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. D&R Sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir, etkin şekilde takibinizi siz de yapabilirsiniz.

D&R Destek E-posta Adresi:bilgi@dr.com.tr

D&R Facebook

D&R Twitter

D&R İnstagram

D&R Müşteri Temsilcisine direk bağlanma seçeneğiniz mevcuttur , dilerseniz alttaki  D&R çağrı merkezi personeline ulaşabilir istediğiniz sorulara karşılık bulabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!