D&R Çağrı Merkezi Müşteri hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Doğan Medya yazılı ve görsel olarak hemen hemen her sektörde kendini göstermektedir , D&R bence Türkiye’de anlayış olarak en radikal ve içerik bakımından hem en kaliteli hem en zengin içeriğe sahip bir oluşumdur. Oluşumdur diyorum çünkü içerisinde hem kitap hem dergi , dvd , cd , teknolojik aletler , ilginç bilimsel veya eğitici araç ve gereçlerin bulunduğu içine girince kendinizi kaybedeceğiniz güzellikte olan bir kitaplıktır.

Çoğu zaman bazı kitaplar şubelerinde bulunmaz ve hızla tükenir , webden de satışı olan D&R bulamadığınız herhangi bir ürün için nerede olduğu ile alakalı D&R çağrı merkezi personeline  stok kontrolü yaptırabilirsiniz , telefonu açtığınızda tüm kibarlıkları ile iletişim kursları görmüş D&R müşteri temsilcileri size en sevecen halleri ile sizi sıkmadan akıcı bir şekilde sorularınıza yanıt vermektedir.

Farklı konsept hizmetleri ile  D&R hediye çeki ile arkadaşlarınızın doğum günü veya özel günlerinde kendilerine ufak süpriz yapıp hediye kartı armağan edebilirsiniz.

D&R Müşteri Temsilcisine direk bağlanma seçeneğiniz mevcuttur , dilerseniz alttaki  D&R çağrı merkezi personeline ulaşabilir istediğiniz sorulara karşılık bulabilirsiniz.

 

D&R Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0850 266 37 37 dir.

Sizde arayıp gerek kampanyalar gerek diğer işleriniz ile alakalı yanıt alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aktif İleti Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


D&R Çağrı Merkezi Müşteri hizmetleri İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. D&R ürünlerinden ve mağazalarındaki hizmetlerden son derece memnunum. Fakat çağrı merkezi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çağrı merkezinin en önemli ve büyük sorunu hızlı bağlanamamanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir