D&R Çağrı Merkezi Müşteri hizmetleri İletişim Telefon Numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Doğan Medya yazılı ve görsel olarak hemen hemen her sektörde kendini göstermektedir , D&R bence Türkiye’de anlayış olarak en radikal ve içerik bakımından hem en kaliteli hem en zengin içeriğe sahip bir oluşumdur. Oluşumdur diyorum çünkü içerisinde hem kitap hem dergi , dvd , cd , teknolojik aletler , ilginç bilimsel veya eğitici araç ve gereçlerin bulunduğu içine girince kendinizi kaybedeceğiniz güzellikte olan bir kitaplıktır.

Çoğu zaman bazı kitaplar şubelerinde bulunmaz ve hızla tükenir , webden de satışı olan D&R bulamadığınız herhangi bir ürün için nerede olduğu ile alakalı D&R çağrı merkezi personeline  stok kontrolü yaptırabilirsiniz , telefonu açtığınızda tüm kibarlıkları ile iletişim kursları görmüş D&R müşteri temsilcileri size en sevecen halleri ile sizi sıkmadan akıcı bir şekilde sorularınıza yanıt vermektedir.

Farklı konsept hizmetleri ile  D&R hediye çeki ile arkadaşlarınızın doğum günü veya özel günlerinde kendilerine ufak süpriz yapıp hediye kartı armağan edebilirsiniz.

D&R Müşteri Temsilcisine direk bağlanma seçeneğiniz mevcuttur , dilerseniz alttaki  D&R çağrı merkezi personeline ulaşabilir istediğiniz sorulara karşılık bulabilirsiniz.

 

D&R Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0850 266 37 37 dir.

Sizde arayıp gerek kampanyalar gerek diğer işleriniz ile alakalı yanıt alabilirsiniz.


D&R Çağrı Merkezi Müşteri hizmetleri İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. D&R ürünlerinden ve mağazalarındaki hizmetlerden son derece memnunum. Fakat çağrı merkezi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çağrı merkezinin en önemli ve büyük sorunu hızlı bağlanamamanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir