DOLAP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 200 70 76

İnternetten ikinci el kıyafetlerinizi satışa çıkarmak istediğinizde, online alıp satabileceğiniz en büyük platformlardan biri olan Dolap uygulaması, giyim kategorisinde dış giyim, erkek ve kız çocuk giyimleri, üst giyimler ve elbiseler olmak üzere birbirinden farklı modellerde ürünleri satabileceğiniz en iyi ikinci el kıyafet sitesidir.

İster internet sayfasından üye girişi yaparak isterseniz de telefonunuzdaki mobil uygulama üzerinden istediğiniz her zaman alışverişlerinizi yapacağınız, gardırobunuzda fazla ama temiz eşyalarınızı satışa sunmak istediğinizde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Dolap müşteri hizmetleri ile birlikte her zaman görüşerek, soru ve merak ettiklerinize dair cevaplar aramak istediğinizde iletişimde olabilir, sormak istediğiniz her konuyu danışarak ilerleyebilirsiniz.

Dolap Uygulamasında Komisyon Oranları

Dolap uygulamasında giymediklerinizi satmak istediğinizde, her ürünün komisyon oranı alt limitsiz %10′dur. İstediğiniz tüm ürünleri satışa çıkartacağınız zaman, birçok kazanç elde etmeyi başarabilirsiniz. Kazandıklarını ister hesabınıza aktartabilir isterseniz de Dolap’ta tüm yapacağınız alışverişlerinizle beraber avantajlı olarak kullanmış olabilirsiniz.

Müşteri temsilcisini arayarak öğreneceğiniz konulardan biri de Dolap komisyon oranlarının hangi hizmetlerde geçerli olduğudur. Kolay Kargo, Güvenli Kazanç Sistemi ya da Ücretsiz Listeleme gibi seçeneklerde komisyon oranı geçerlidir. Mng, Yurtiçi, PTT ya da Sürat kargo ile çalışarak tüm gönderileriniz 6,99 TL karşılığında istediğiniz zaman gönderilir.

İstediğiniz her an sorularınızı sormak için görüşeceğiniz müşteri hizmetleriyle beraber sorularınızı ve destek almak için görüşme yapabilirsiniz. Lüks ürünlere dair orijinal şekilde alım ve satım süreçlerinden faydalanmak adına siz de Dolap çağrı merkezi üzerinden direkt olarak görüşme yapabilir, müşteri temsilcileriyle anında görüşebilirsiniz.

DOLAP İletişim Telefon Numarası

DOLAP uygulaması Telefon Numarası: 0850 200 70 76

Dolabınızda hiç giymediğiniz, artık size küçük gelen ancak harikulade kıyafetleriniz varsa bunların satışını siz de Dolap’a koyun. Fotoğrafı çekin, açıklamanızı yazın ve kazanın. Dolap iletişim numarası üzerinden merak ettiğiniz ya da sorun yaşadığınız durumlarda ister alıcı olun isterseniz satıcı; anında görüşeceğiniz müşteri temsilcileriyle beraber birebir görüşebilir ve bilgi, destek alabilirsiniz.

DOLAP İletişim Adresi: Maslak Mah. Büyükdere Cad. Spine Plaza No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

DOLAP İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-posta adresi üzerinden hafta içi her gün 09.00 – 18.00 saatleri arasında görüşebilir, destek ve bilgi alabilirsiniz. Görüşleriniz ve önerileriniz, şikâyet ya da istekleriniz varsa tamamını eposta üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca Dolap uygulamasına ait tüm sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Direkt olarak sosyal medya hesaplarını takibe alarak siz de kampanyalar ve özel indirimlerden faydalanın!

DOLAP İletişim Email Adresi: destek@dolap.comdsm@hs02.kep.tr

DOLAP Facebook

DOLAP Twitter

DOLAP İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!