Doğuş Holding’in bünyesinde kurulan Doğuş Otomotiv, 1994 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Otomobil distribütörlüğü yapan ünlü marka 12 farklı markanın ürün ve araçlarının Türkiye’deki resmi temsilcisidir. Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, deniz motorları, soğutma sistemleri ve endüstriyel alanlara hitap edebilecek ürünleri yelpazesinde tutan Doğuş Otomotiv milyonlarca kişinin hizmet aldığı bir markadır.

Doğuş Otomotiv markasının distribütörlüğünü üstlendiği markalar arasında Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Lamborghini, Bugatti ve Porsche gibi markalar yer almaktadır. Türkiye genelinde toplam 520’yi aşkın yetkili bayi ve yetkili servisi bulunan Doğuş Otomotiv, yenilikleri yakından takip eden ve teknolojiye uyum sağlayabilen bir markadır.

Ünlü markanın çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Doğuş Otomotiv markasının çağrı merkezini arayarak satın almayı düşündüğünüz araçlar hakkında detaylı bilgi alabilir, size yakın şubeleri ve teknik servis noktalarını öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi Doğuş Otomotiv’in müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0262 676 90 90 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Bu numarayı aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verilecektir. Doğuş Otomotiv ile ilgili tüm sorunlarınız için çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!