Piyasaya ilk kez 1985 yılında giren Doğuş Çay, çay alanında başlayan faaliyetlerini daha sonra büyüterek farklı alanlara da yaymıştır. Şeker ve konserve alanında da günümüzde hizmet vermeye devam eden Doğuş Çay’ın öncelikli üretimleri arasında çay yer almaktadır.

Çay sektörüne yön veren köklü firmalar arasında bulunan Doğuş Çay, piyasaya da yön veren markalar arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır çay alanında faaliyetlerini sürdüren Doğuş Çay, bitki çayları konusunda da iddialı bir markadır. İnsanların rahatlayabilmesini sağlayan bitki çayları, Doğuş Çay markasının en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Kısa bir süre önce radikal bir karar alarak cips üretimine de giriş yapan Doğuş Çay, yabancı iş ortakları ile bu alanda kendisini göstermektedir. Çay ve bitki çayları konusunda Türkiye’nin devi olan marka girdiği her alanda iddialı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Doğuş Çay’ın müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır. Doğuş Çay ile ilgili bilgi almak istediğiniz konularda 0464 214 97 55 numarasını veya 0216 587 53 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca Doğuş Çay’ın resmi internet sitesini ziyaret ederek marka yetkililerine e-posta veya iletişim formu üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!