30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1972 yılında Hacı Ali Doğan tarafından kurulan Doğtaş, ilk iş hayatına ve faaliyetlerine Doğan Mobilya adıyla küçük bir atölyede başlamıştır. 1987 yılına kadar mütevazi ufak atölyesinde faaliyetlerine devam eden ünlü marka Hacı Ali Doğan’ın altı çocuğunun babalarının açtığı atölyeyi genişletme kararı ile Doğtaş A.Ş. olarak isim değiştirmiştir.

Çanakkale’de kendilerine ait mobilya mağazalarında da hizmet veren marka kısa bir süre içerisinde büyümeyi başarmıştır. Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde mağazaları olan Doğtaş’ın yurt dışında da mağazaları yer almaktadır.

Doğtaş çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır. Bu telefon numarasından doğtaş hakkında istek, doğtaş şikayet ve doğtaş şirketi hakkında önerileride bulunabilirsiniz. Ayrıca doğtaş ürünleri hakkında genel bilgi sahibi olabilirsimiz.

Doğtaş’ın günümüzde yurt içi ve yurt dışında 100 den fazla mağazası vardır. Doğtaş özgün ve kaliteli mobilyalar üreterek müşterilerin tamamının beğenisini kazanmıştır. Doğtaş ürünlerinde ilk olarak kaliteyi sonra şıklık ve zerafet ön planda tutarak müşterilerin isteklerini doğru şekilde belirleyip onlara yönelik ürünler üretmektedir.

Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 34 87

Çağrı merkezini puanlayın!