Bitkilerin iyiliği prensibi ile faaliyetlerini sürdüren Doğadan, farklı çeşit bitki çayları ile ünlüdür. İlk kez 1975 yılında eczacı Nevzat Karpuzcu tarafından piyasaya sürülen Doğadan etiketli ürünler milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmıştır. Poşet çay denildiği zaman ilk akla gelen markalar arasında yer alan Doğadan, Türk toplumuna uzak olan form çayları da insanların hayatlarına sokmayı başarmıştır.

Bitki çayları ve meyve çayları gibi farklı ürünler üreten Doğadan, siyah çay da üretmektedir. Şifalı bitki ve meyve çayları sayesinde sektörün lider isimleri arasında yer almaya hak kazanan Doğadan, bitkilerin ve meyvelerin şifalarını insanlar ile buluşturmayı hedefleyen bir markadır.

Doğadan etiketli ürünler arasında insanların formunu koruyabilecekleri ve diyet döneminde de kullanabilecekleri form çayları yer almaktadır. Her kesimden ve yaştan kişiye hitap etmeyi başarabilen Doğadan, Türkiye’nin en fazla tercih edilen markaları arasında yer almaktadır. Doğadan aynı zamanda çağrı merkezi aracılığı ile de müşterilerine destek sağlamaktadır.

Doğadan müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek isterseniz 0312 847 55 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Resmi e-posta adresi ve 0800 314 60 70 numarası üzerinden de tüketici danışma hattına erişerek Doğadan ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkililere bildirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!