8 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Doğa Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508115100

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Doğa Sigorta, İstanbul’da Avrupa ve Asya Bölge Müdürlükleri dışında birçok şehirde olan Bölge Müdürlükleri ile birlikte çok çeşitli noktalarda hizmet vermektedir.

Doğa Sigorta, hayatın tam içinden sağladığı sigortacılık hizmetleri veren bir kuruluşken verdiği hizmetler şu şekildedir:

  • Oto sigortaları
  • Yangın sigortaları
  • Sağlık – seyahat sigortası
  • Nakliyat sigortaları
  • Mühendis sigortaları
  • Diğer sigortalar (kefalet, iş veren sorumluluk sigortası, ferdi kaza sigortası, tarım sigortası, eğitim ferdi kaza veya tarım sigortası vb.)

Doğa Sigorta Ne Zaman Kuruldu?

2014 yılında sigortacılık ruhsatlarını tamamlayan Doğa Sigorta, bu tarihten itibaren hizmet veren bir marka olmuştur. Hayat dışında tüm branşlarda aktif şekilde sigortacılık alanında hizmet vermektedir. Bugün 1850’den fazla acentesi olan Doğa Sigorta, geniş ağı sayesinde sigortalı müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Merak ettiğiniz konularda ya da benzer şekilde önerileriniz, istek veya şikayetleriniz varsa bunları bir talep halinde bildirmek istediğinizde Doğa Sigorta acil yardım çağrı merkezi üzerinden en iyi desteği ve bilgiyi alabilirsiniz. Bu şekilde Doğa Sigorta müşteri destek hattından temsilcilerle görüşebilir, birebir görüşmeler yaparak hizmet alabilirsiniz.

İstediğiniz her zaman araç sigortasından yangın, sağlık, nakliyat sigortalarına kadar tüm sigorta ürünleriyle ilgili bireysel ve kurumsal çözümler sağlayan marka her an yanınızdadır.

Hasar ve Yardım İçin Hangi Numarayı Aramalısınız?

Eğer Doğa Sigorta, araç sigorta poliçenizi düzenleyen sigortanızsa bu konuda hem acil yardım hizmetleri hem de hasar dosyası takibi konusunda Doğa Sigortası müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak, 4’ü tuşlayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Hasar dosya durumu hakkında bilgi alabilir, tüm eksik belgeler hakkında ya da atanan eksperinizin bilgisine sahip olup anında işlem yapılması hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Doğa Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Doğa Sigorta destek hattı Telefon Numarası: 08508115100

Doğa Sigorta müşteri destek hattını arayarak eğer Hasar Dosya Durum Bilgisi öğrenmek istiyorsanız, “dosya numarası” bildirmenizle birlikte telefonda tüm işlemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Doğa Sigorta Acil Yardım Hizmetleri

7-24 destek sağlayan her türlü acil yol yardım hizmetleri konusunda da (0850) 811 51 00 telefon numarasını tuşlayıp aşağıdaki gibi tuşlama yaparak acil yol yardım desteği alabilirsiniz:

  • Ambulans için 1’i,
  • Acil Yol Yardım için 2’yi tuşlayın.

Poliçe numaranızı bildirerek anında işlemlerinizi hızlıca yaptırabilir, poliçeleriniz tesisat, elektrik, cam, ambulans ya da güvenlik hizmetlerini kapsıyorsa eğer tüm destek ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Aksi süreçlerde de yine bilgi almak için Doğa Sigorta hasar hattı numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla detaylı acil yardım hizmetleri için https://www.dogasigorta.com/detay/acil-yardim-hizmetleri adresini de kontrol edebilir, bilgi alabilirsiniz.

Doğa Sigorta İstanbul Genel Müdürlük İletişim Adresi: Spine Tower No:243 Büyükdere Cad. 34398 Maslak – İSTANBUL

Doğa Sigorta İletişim Formu Adresi: https://www.dogasigorta.com/iletisim

Doğa Sigorta İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Her an e-posta ile iletişime geçmek istediğiniz Doğa Sigorta eposta adresi aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz zaman, resmi yollarla iletişime geçmek adına eposta adresini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yine aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından hem kapsamlı bilgilendirmeler hem de iletişimde kalmak için Doğa Sigorta’ya ait sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz.

Doğa Sigorta İletişim E-mail Adresi: info@dogasigorta.com

DOĞA SİGORTA Facebook

DOĞA SİGORTA Twitter

DOĞA SİGORTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!