25 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

2002 yılında kurulan Doğa Koleji, kurulduğu ilk tarihten bu yana Türkiye’nin en fazla tercih edilen kolejleri arasında yer almaktadır. Doğa Koleji toplamda 123 kampüsü ile Türk eğitimine de büyük katkılar sağlamayı başarmış bir kolejdir. Doğa Koleji, öğrencilerine her zaman kaliteli eğitim sunan ve eğitim dünyasına katkı sağlayan bir kolej olarak da dikkat çekmektedir.

“Yeni Nesil Eğitim” sloganı ile yola çıkan Doğa Koleji, gelecekte dünyanın ihtiyaç duyabileceği bireyleri yetiştirerek dünyaya kazandırmaktadır. Öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitim, sportif ve sosyal aktiviteler ile de öncü olmayı başaran Doğa Koleji, kısa süre içerisinde eğitim alanında lider okullardan olmayı başarmıştır.

Intel, Microsoft, Apple ve Turkcell gibi firmalar ile ortak projeler gerçekleştiren Doğa Koleji, eğitim, teknoloji ve daha pek çok farklı alandaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. 3D sınıfları, dijital kütüphanesi, kurgu odası ve daha pek çok farklı imkanı bulunan Doğa Koleji, teknoloji ile eğitimi öğrencilerine birlikte sunmaktadır.

Doğa Koleji daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. 444 36 42 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezi aracılığıyla Doğa Koleji hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ve görüşlerinizi de yetkililere iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!