30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Kendine özel hizmet anlayışı ile dikkat çeken Diler Yatırım, tek şubeli bir banka olarak hizmetlerine devam etmektedir. Yatırım bankacılığı denildiği zaman Türkiye’de ilk akla gelen bankalar arasında yer alan Diler Yatırım, Türkiye’nin önde gelen büyük firmalarıyla diğer küçük ve orta ölçekli kurumlarına da hizmet sunmaktadır.

Bütün müşterilerine üstün kaliteli mali hizmetler sunmayı kendisine hedef belirleyen Diler Yatırım aynı zamanda karşılıklı güven ortamı yaratmayı da hedefleyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Diler Yatırım, global gelişmeleri esnek yapısıyla yakından takip ederek başarılı çalışmalar ortaya koymaktadır.

Güçlü sermaye yapısına sahip diler yatırım bankası Türkiye de sadece 1 şubesi bulunmaktadır. İstanbuldaki bankanın çağrı merkezi 7/24 saat çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak direk işlemlerinizi eksiksiz olarak hemen yapabilirsiniz. Atmye gitmeye gerek kalmadan banka kartı, şifre gibi diğer birçok işlemlerinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla hemen halledebilirsiniz.

Diler yatırım bankası müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıda olup direk arayarak günün her saatinde hemen müşteri hizmetlerinden işlem yapabilirsiniz.

Diler yatırım bankası müşteri temsilcisine hemen bağlanma:

  • Telefonunuzdan “0212 253 66 30” arayarak direk müşteri temsilcisi ile bağ kurabilirsiniz.
Çağrı merkezini puanlayın!